Blog > Komentarze do wpisu

Co przekazuje nam Gwiazda?

Janków Przygodzki - Polska

Czy nasza Gwiazda przekazuje wszystkie ważne wydarzenia na naszą Ziemię? Przy niskiej aktywności słonecznej wszystkie wydarzenia skierowane prosto w Polskę. Komnata Królowej z piramidy Cheopsa w numeracji wskazuje Polskę oraz zagrożenia w Europie. W 2013 roku mieliśmy dwa potwierdzenia, upadek asteroidy nad Czelabińskiem 15 lutego 2013 roku oraz wybór papieża 13 marca. Dwie liczby 56,56 zdecydowały o tym wydarzeniu które są zapisane w 19-tym a ogólnym 38-mym układzie słonecznym z naszej Galaktyki. Polska - Wykres nr 38 informuje o ważnym wydarzeniu od godziny 13:30 do godziny 13:45 przedstawia zaburzenia na Słońcu które informują o trzęsieniu ziemi, lub wielkiej eksplozji. Zaburzenia z naszej Gwiazdy przenoszone są bezpośrednio na naszą Planetę Ziemię, po 8 minutach. Tyle potrzeba czasu aby promienie z naszej Gwiazdy dotarły do naszej Ziemi i zapisały ważne wydarzenie. Mamy 14 listopad 2013 rok na wykresie nr 38, rejestruję trzęsienie ziemi. W miarę upływu czasu po 1 godzinie około godz: 14:30 temperatura w słońcu wzrosła do 14,5 stopnia C. Na wykresie 38 godz. 13:30 oraz 14:30 zaznaczone są czerwonym kółkiem. Taki zapis odczytałem 14 listopada od godz. 13:30 do godz. 14:30 2013 r. z naszej Gwiazdy.

Co mówią fakty

Źródło: Janków Przygodzki - Wikipedia wolna encyklopedia. Wybuch gazu w Jankowie Przygodzkim, około godziny 13:30, 14 listopada 2013 roku. We wsi nastąpił wybuch gazu w wyniku rozszczelnienia gazociągu Gustorzym - Odolanów. Temperaturę którą odczytałem w początkowej wersji trzęsienia ziemi wyniosła 8,25 stopnia C. Można powiedzieć że temperatura w chwili eksplozji gazu o godzinie 13:30 mogła wynosić około 825 stopni C. Po upływie 1 godz. temperatura wzrosła do około 1450 stopni C w miejscu zagrożenia. Wniosek: zagrożenia na naszej Ziemi są powiązane bezpośrednio z naszą Gwiazdą. Wydarzenia ze Słońca które zarejestrowałem na wykresie 38 pokrywają się z rzeczywistością w dniu 14 listopada 2013 roku.

Bieguny

Zbliża się 30 listopad/ 1 grudzień 2013 rok.
W dolnej części tarczy słonecznej, prawej strony tarczy słonecznej oraz lewej strony tarczy słonecznej powstaną zaburzenia pola magnetycznego na Słońcu.

1. Bieguny z prawej strony na tarczy słonecznej zamienią się miejscami w prawej strony, plus na minus i odwrotnie.

2. Bieguny z lewej strony na tarczy słonecznej zamienią się miejscami z lewej strony, plus na minus i odwrotnie.

3. Biegun na południowej tarczy słonecznej zmieni swoje właściwości, inaczej mówiąc w dolnej części tarczy słonecznej uaktywni się biegun plusowy. Który był zmienny podczas okresu letniego. Ostatecznie biegun plusowy rozbuduje się na biegunie południowym, od 10/11 grudnia 2013 roku. Co to dla nas oznacza przebiegunowanie na biegunie południowym zmienia sytuację na naszej Ziemi po 30 listopada 2013 roku.

Zmiana biegunów jest bardzo niebezpieczna, przykład takich zmian biegunów opisałem w 2012 roku od 12 do 16 lipca, w tym czasie nawiedziła nas trąba powietrzna w północnej Polsce.

Wzór ujawnia tą zmianę od 30 listopada jednak bardzo możliwe ze zmiany rozpoczną się o dzień wcześniej od 29 listopada 2013 roku. Na Słońcu powstaną potężne eksplozje, przeniesione na Ziemię. W tym przypadku sytuacja na naszej Ziemi może się diametralnie zmienić. Biegun plusowy jest bardzo niebezpieczny, przynosi opady. Lecz nie dzieje się to od razu, na efekty trzeba zawsze poczekać. Tak było w poprzednich latach, czy i tym razem tak będzie? Zobaczymy. Zmiana biegunów oraz pola magnetycznego na Słońcu wygeneruje potężna energię w kierunku naszej Ziemi, która dotrze z drugiego na trzeci grudnia. Liczby + 5, - 3, + 5, 0 informują o trzęsieniu ziemi w Polsce. Wzór informuje o wielkich zmianach na Słońcu oraz wielkim niebezpieczeństwie dla naszej Ziemi. W tym przypadku powstaną zwiększone trzęsienia ziemi, ostrzeżenie dla Polski, Europy.

Zmiana biegunów na Słońcu ma miejsce co rok, to zjawisko opisałem w książce wydanej w 2012 roku. Jest to normalny proces który rozpoczyna się od bieguna południowego, rozbudowuje się w środkowej części tarczy słonecznej, a kończy na biegunie północnym. Ma się to tak jak doładowanie akumulatora, jak słabnie trzeba go doładować aby nabrał zwiększonej mocy. Tak jest z naszą Gwiazdą, która rozpoczyna proces od bieguna południowego.


Publikowanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
niedziela, 17 listopada 2013, yaca.m

Polecane wpisy