Ostatnie prognozy

piątek, 07 grudnia 2018
Sprawdziły się obliczenia dotyczące przybycia nowej Komety na 10/11 grudzień 2018 rok. Opisane wydarzenie przedstawiłem na blogu 11 września 2018 roku. To jest około 90 dni przed faktem. Wymieniony obiekt kosmiczny to Kometa która daje zielone światło i przedłuża zielone światło dla Prawa i Sprawiedliwości w Polsce. Oficjalnie potwierdziła to spaceweather.com w dniu 4 grudnia 2018 roku. Potwierdzenie przedstawiam pod wykresami na blogu. Więc moje odkrycie astronomiczne jest w pełni potwierdzone. Nowe obiekty kosmiczne mają wpływ na wydarzenia historyczne. Tak też się stało początkiem grudnia gdy zielona Kometa pojawiła się równocześnie wraz z rozpadem partii Nowoczesnej w Polskim Sejmie. Spadki temperatur przyszły zdecydowanie wcześniej bo końcem listopada oraz początkiem grudnia. Przełożyło to się na przyspieszone trzęsienia ziemi na Dalekim Wschodzie. O tym wydarzeniu informowałem 11 września 2018 roku. Podobne wydarzenie mało miejsce 18 września 2018 roku. Trzęsienie ziemi które wyliczyłem na 18-ty wrzesień opóźniło się o 9 dni i zatrzęsło ziemią na Dalekim Wschodzie 28 września 2018 roku.  Przedstawiam cytaty dotyczące tego wydarzenia. Zielona Kometa która pojawiła się w naszym Układzie Słonecznym informowała o przyszłym niebezpieczeństwie. To właśnie ta Kometa miała wpływ na trzęsienia ziemi na Płycie Indoaustralijskiej. Oba wydarzenia zbiegły się w tym samym czasie, w dniu 5 grudnia 2018 roku. Nie było to jednak trzęsienie ziemi do 9 stopni w skali R. Co ciekawe w dniu 10/11 września zaznaczyłem że 10/11-tego dnia miesiąca przelatują Komety w bliskiej odległości od naszej Gwiazdy. Dokładnie 14 października przedstawiłem miejsce trzęsienia ziemi na Dalekim Wschodzie na 173 południku okolice Nowej Zelandii. Cyt: " Trzeba się liczyć z trzęsieniem ziemi do 9 stopni w skali R po którym może powstać tsunami. " Takie wydarzenie miało miejsce i zaliczamy do 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9. W tym zestawieniu liczb celowo wymieniłem 6/7 grudzień 2018 rok z zaznaczeniem trzęsienia ziemi do 9 stopni w skali R. Przedstawione obliczenia zapisałem na przełomie kilku dni od 3/4 grudnia do 8 grudnia 2018 roku. Trzęsienie ziemi które wyliczyłem w 9 stopniowej skali R rozłożyło się na kilka mniejszych, po których wystąpiły fale tsunami. Oto największe trzęsienia ziemi które tego dnia wystąpiły na dalekim wschodzie Oceanu Spokojnego. Po godzinie czwartej czasu miejscowego miały miejsce aż 9 trzęsień ziemi powyżej 6 stopni w skali R. Oto trzęsienia ziemi które miały miejsce 5 grudnia 2018 roku okolice Nowej Kaledonii. Podaję tylko dwa największe.

1. M 7.5 - SOUTHEAST OF LOYALTY ISLANDS - 2018-12-05   04:18:07 UTC
Region:  NOWA KALEDONIA
Lokalizacja: 21,92 S;   169,49 E
Głębokość: 10 km
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=730301

2. M 6.7 - SOUTHEAST OF LOYALTY ISLANDS - 2018-12-05   06:43:08 UTC
Region: Nowa Kaledonia
Lokalizacja: 21,84 S;   169,75
Głębokość: 10 km
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=730344

Potwierdzenie trzęsień ziemi można znaleźć na stronie: " Trzęsienie ziemi - Report.com". Pomyłka w obliczeniach to tylko cztery południki.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
wtorek, 27 listopada 2018
Wyliczone liczby z aktywności słonecznej informowały mnie o tym haniebnym wydarzeniu. Tak pisałem 10 lipca 2018 roku cytuję: " Czy opozycja szykuje zamach na Polski Rząd ". Trudno będzie odzyskać władzę przy urnie wyborczej przy tak druzgoczącej przewadze zjednoczonej prawicy nad totalną opozycją. Totalna opozycja jest w stanie "podpalić" Polskę o którą to nasi pradziadowie wywalczyli ponad 100 lat temu. Ile musieli przelać krwi aby Polska mogła znaleźć się na mapie Europy. Głównie chodzi mi o młodych ludzi. Opozycja w każdym kraju powinna być, tylko nie taka która donosi na własne państwo. To jest hańba. Z zachowania wynika że Polska opozycja służy obcemu mocarstwu i jest na garnuszku niemieckiego podatnika. Inaczej jest w Rosji car Putin wraz z Patriarchą Moskiewskim i wszech Rusi ramię w ramię modlą się w ich cerkwi. W programie totalnej opozycji jest zniszczenie wszystkiego nawet kościoły w Polsce. Podobnych zniszczeń dokonano już na zachodzie. To co się dzieje obecnie za sprawą totalnej opozycji w Polsce to powolna Germanizacja narodu Polskiego. Nieświadomi uwikłani w totalnej opozycji posłowie nawet nie zdają sobie sprawy jak Niemcy zapędzili ich w kozi róg, z której to drogi trudno będzie zawrócić. W dzisiejszych czasach wojna nie wchodzi w grę, bo to jest niemożliwe. Więc aby uderzyć w bardzo czuły punkt Polskiego rządu to Banki, którymi właścicielami są komuniści, którzy popierają totalną opozycję. Dopóki komuna będzie w Polsce takie rozgrywki będą na porządku dziennym. Są w stanie rozłożyć własne banki na łopatki, gdzie leżą nasze pieniądze. Po to by zniszczyć Polski rząd z którym się liczy Unia Europejska, a w której Polska ma się dobrze. Totalnej opozycji nie chodzi o własne państwo Polskie. Chodzi o to by jak najszybciej sprzedać je Niemcom, tak aby pozbawić je suwerenności. Im nie zależy, przecież to nie jest ich ojczyzna. Siedzą w kieszeni niemieckiego podatnika i służą Niemcom. Tylko że na drodze stoją wierni Niepodległej Polsce. Niestety Polacy pokazali w marszu 11 listopada 2018 roku jaka siła jest w narodzie. I tego najbardziej obawia się totalna opozycja. Odezwa do Polaków - trzymajcie ręce na pulsie. Nie dajcie się sprzedać Niemcom. Film Niepodległość jest przykładem jak trzeba walczyć o Polskę. Wydarzenia z 11 listopada 2018 roku powtórzą się w podobnej formie za 193 dni to jest 24 maj 2019 rok.

Fałszywy Prorok

Fałszywy prorok już działa, od czasu do czasu pojawia sie w Polsce. Nie sądzę by był Polakiem, jest na usługach Berlina w Brukseli. W Biblii jest napisane że w czasach ostatecznych pojawi się fałszywy prorok. Jest to faktem. Obecnie żyjemy na przełomie końca Czwartego i nowego Piątego Świata. W Polsce totalna opozycja ścieli mu drogę białymi różami. Jest członkiem opozycji który przekłamuje rzeczywistość. Propaguje fałszywą narrację o wyjściu Polski z Unii Europejskiej. Dwukrotnie występował na wiecu w Polsce 16 grudnia 2016 roku we Wrocławiu oraz 10 listopada 2018 roku w Łodzi. Zapowiedział że przegoni komunistów z Polski, do których on sam należy. To właśnie ta komuna widząc słabe notowania jest w stanie położyć Polskę na szali aby zmienić układ sił w przyszłym parlamencie i zrobi wszystko aby skompromitować obecny rząd. Gra idzie o miliardy nie o miliony złotych, które premier Morawiecki zabrał złodziejom i dał polskim dzieciom, którym się żyje coraz lepiej w Polsce.

Uwaga: Na wykresie nr 42 opublikowanym w niedzielę 11 listopada 2018 roku zaznaczono dwukrotnie - Kobieta. Jedna z tych kobiet dzierżyć będzie większe stanowisko od Hitlera podczas Drugiej Wojny Światowej w Europie. Po nowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Każdy powinien zdawać sobie sprawę co to oznacza dla Polski. Wrogiem Polski po części jest Rosja lecz największym wrogiem są Niemcy, które od tysiąca lat chcą dominacji nad Polską.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
Astronomiczna zima tego roku rozpocznie się jak zawsze na przełomie z 21/22 grudnia 2018 roku. Wraz z nadejściem astronomicznej zimy zacznie się stopniowe ochłodzenie. Niskie liczby wyliczone z aktywności słonecznej informują o łagodnej zimie. Tylko w dwóch przypadkach przyjdzie do nas znaczne ochłodzenie, trzecia dekada grudnia początek stycznia, oraz początek lutego 2019 roku. Przedzimie będzie różne. Już od 22 grudnia 2018 roku zacznie się stopniowe wychładzanie naszego kontynentu, myślę tu również o Polsce. Tak przynajmniej będzie do 23 stycznia 2019 roku. Koniówka stycznia będzie w miarę normalna. Od początku lutego wszystko się zmieni i ponownie nastanie ostra zima i tak będzie do 26 lutego 2019 roku. Przypomnę że każdy 15/16-ty dzień miesiąca zmienia pogodę. Może on zmienić pogodę już od połowy stycznia oraz połowy lutego 2019 roku. Więc te ochłodzenia mogą być krótkie. Zmienne liczby { - 10,25 st. C    + 10,25 st. C } jakie wyliczyłem na 16/17 listopad informują o zmianie pogody za 100 dni - przypadnie to dopiero na 26/27 luty 2019 rok. Wyliczone liczby z aktywności słonecznej 25-ty listopad { 0, + 5, + 1, + 4, 0 } informują o dodatniej temperaturze na 5-ty marzec 2019 rok do 10 stopni C. Dokładnie 25 listopada 2018 roku Rosjanie wzięli do niewoli ukraińskich żołnierzy oraz zatrzymali trzy kutry. Przedstawione liczby w nawiasie { + 5, + 1, + 4 } informują że w tym incydencie będzie brało udział dziewięć państw przeciwko jednej Rosji. Po 193 dniach od 25 listopada 2018 roku będziemy wiedzieli w jakim kierunku rozwinie się sytuacja na wschodzie Ukrainy. To jest około 6 czerwca 2019 roku. Pozostał jeszcze 8/9 grudzień 2018 rok wyliczone zmienne liczby { - 11,25 st. C   + 11,25 st. C } informują podobnie o zmianie pogody tego dnia oraz po 100-tu kolejnych dniach. Przypadnie to na 18/19 marzec 2019 rok, to jest dwa dni przed astronomiczną wiosną w Polsce. Wartość liczby + 11,25 st. C informuje o dodatniej temperaturze w ciągu dnia do + 11,25 stopnia C. Wydarzenia po 12 oraz 28 września mogą się powtórzyć w innej formie po 193 dniach przypadnie to na 25 marzec oraz 11/12-ty kwiecień 2019 rok. Zmienne liczby z 12/13 września 2018 roku w nawiasie { + 8,25 st. C   - 8.25 st. C } oraz wyliczone liczby z aktywności słonecznej tego dnia z samymi czwórkami { 04, 44, 04 } informują o organizacji przestępczej w Polsce za 100 dni na 22/23/24 grudnia 2018 roku. Dokładnie przed samymi świętami. W tych dniu niebezpieczne ciało niebieskie znajdujące się w samym sercu Polski informuje o niezwykłym wydarzeniu. Spadek temperatury może mieć wpływ na trzęsienia ziemi w Polsce. Wartości liczbowe w nawiasie  { 0, + 1, 0 } ustawione strzałką do góry od linii Słońca mogą informować o eksplozji przykładowo gazociągu lub w kopali. Uwaga - totalna opozycja może "podpalić" Polskę w tych dniach lub za 100 kolejnych dni na 3/4 kwiecień 2019 rok. Nie zdając sobie sprawy ze skutków. Może to być prowokacja do wojny. To jest krótko przed samymi świętami oraz wyborami do Parlamentu Europejskiego. O jesiennych trzęsieniach ziemi w Polsce liczby w nawiasie { - 2,  + 4 } { + 4,  - 1 } informowały w Polsce do 4 stopni w skali R. W bieżącym roku wpływ na trzęsienia ziemi w Polsce mają aż cztery planety naszego Układu Słonecznego. Począwszy od Merkurego do Marsa. Co kilkadziesiąt lat wpływ na trzęsienia ziemi w Polsce ma Jowisz. Trzęsie wtedy ziemią do 5 stopni w skali R. W 2018 roku trzęsienia ziemi znacznie się nasiliły do 4 stopni w skali R. W wymienionych liczbach w nawiasie { - 1 } oraz { - 2 } można odczytać trzęsienia ziemi do określonej głębokości. Oto wykaz trzęsień ziemi które można znaleźć na stronie: " CSEM - EMSC LASTQUAKE the official EMSC earthguakes app". Na przedstawionym wykazie zaznaczone są wszystkie trzęsienia ziemi, oraz te które występują we wszystkich polskich kopalniach. Wykaz nie przedstawia tąpnięć jak podają Polskie media jedynie trzęsienia ziemi. Czy Polskie społeczeństwo jest oszukiwane że w Polskich kopalniach występują tylko tąpnięcia?

1. W wymienionych liczbach w nawiasie { - 2,  + 4 } oraz { + 4,  - 1 } odczytuję trzęsienia ziemi w Polsce do 4 stopni w skali R a nawet powyżej. Dla porównania na 30 listopad - 1 grudzień 2018 rok liczby w nawiasie informują o trzęsieniu ziemi { - 2,  + 4 } do 4 stopni w skali R.

a. 30 listopad - 1 grudzień 2018 rok: - 73 st. C   + 158 st. C  { + 1,   + 13 }
b. 1/2 grudzień 2018 rok: - 74 st. C     + 171 st. C  { - 2,   + 4 }
c. 2/3 grudzień 2018 rok: - 72 st. C     + 175 st. C  { - 1,    0 }

Pozostało jeszcze kilka dni tego roku w których można się spodziewać trzęsienia ziemi w Polsce, 6 grudzień oraz 22/23/24 grudzień 2018 rok. Oto trzęsienie ziemi które miało miejsce 30-tego października 2018 roku. O tym wydarzeniu informowałem na blogu już w lipcu 2018 roku.

2. 29/30 październik 2018 rok: - 94 st. C  + 92 st. C   { + 2,   0 }

30 październik 2018 rok: - 96 st.   + 92 st.  C    { + 6,  - 6 }

Z wymienionych liczb w nawiasie { + 6,  - 6 } odczytywałem trzęsienia ziemi w Polsce. I takie trzęsienie ziemi miało i miały miejsca w przeszłości np { + 5,  - 5 }.

M 3.5 - POLSKA - 2018-10-30    01:39:22  UTC
Region POLSKA
Lokalizacja: 51,41  N   15.94 E
Głębokość: 1 km
3 km od Chocianowa
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=721432

Wymienione poniżej dwa trzęsienia ziemi nie były brane pod uwagę. A miały miejsce na terenie Polski.

3. 8 listopad 2018 rok

a. 8/9 listopad 2018 rok: - 97 st. C   + 90 st. C     { 0,    + 1 }
b. 9/10 listopad 2018 rok: - 97 st. C   + 91 st. C   { + 1,   - 4 }
c. 10/11 listopad 2018 rok: - 98 st. C   + 87 st. C  { - 28,   + 28 } - Obiekt kosmiczny { -28  +28 }W tym dniu 10/11 listopada 2018 roku przeleciał obiekt kosmiczny o dwóch jednakowych biegunach po 50% każdy. W powyższych liczbach { 0, + 1, + 1, - 4 } było zapisane trzęsienie ziemi w Polsce. Na wymienione dwa trzęsienia ziemi 8 oraz 10 listopada obiekt kosmiczny o jednakowych biegunach po 50% każdy.

Oto one:

M 4.0 - POLSKA - 2018-11-08     19:23:37    UTC
Region Polska
Lokalizacja 50;18 N;   18;71 E
Głębokość: 8 km
5 km od Gierałcic
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=724005

Ostatnie trzęsienie ziemi 10-ty listopada 2018 roku. Podobnie liczby { + 28, -2, + 4, -4 } informowały o trzęsieniu ziemi w Polsce.

4. Trzeci przykład 10 listopad 2018 rok.  { + 28, - 2, + 4 }

a. 10/11 listopad 2018 rok: - 98 st. C    + 87 st. C  { - 28, + 28 }
b. 11/12 listopad 2018 rok: - 70 st. C    + 115 st. C  { - 2,  + 4 }
c. 12/13 listopad 2018 rok: - 68  st. C   + 119 st. C  { - 4,  + 1 }

Wartość liczby { + 1 } w nawiasie informuje o trzęsieniu ziemi na wschód od Opola Górny Śląsk.

M.3,2 - POLSKA - 2018-11-10     09:26:29  UTC
Region: POLSKA
Lokalizacja: 50,32  N;  19.11   E
Głębokość: 1 km
4 km od Sosnowca
źródło: https://www.emsc-csem,org/Earthguake/earthguake.php?id=724450

W poniedziałek, 28 maja 2018 roku na blogu informowałem o trzęsieniu ziemi do 4 stopni w skali R. To jest ponad 170 dni temu. Pisałem wówczas cytuję: " 18/19/20 listopad 2018 rok to szczególne dni. Aż trzy ciała niebieskie stoją w samym centrum naszej Ojczyzny. Jedna z nich stoi kolizyjnie do naszej Gwiazdy. Jedno ciało niebieskie stoi w szczególnym miejscu to 20-ty listopad 2018 rok. 19/20-ty listopad 2018 rok: - 59 st. C    + 136 st. C  { + 4,   - 1 }. Liczby w nawiasie informują o trzęsieniu ziemi w Polsce do 4 stopni w skali R". I takie wydarzenie miało miejsce. W tym dniu były dwa trzęsienia ziemi w Polsce z przerwą 2 godzin. Pierwsze o godzinie 06:15:55 UTC, drugie o 08:21:17 UTC.
Oto one:

1. M 4.1 - POLSKA - 2018-11-20     06:15:55  UTC
Region: POLSKA
Lokalizacja 51,61 N  16,20 E
Głębokość 1 km 15 km od Polkowic
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=726730

2. M 3.6 - POLSKA - 2018-11-20   08:21:17  UTC
Region: POLSKA
Lokalizacja 51,50 N;  16,12 E
Głębokość 1 km
3 km od Polkowic
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=726792Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
środa, 07 listopada 2018
Liczby mają szczególne znaczenie w życiu społecznym i politycznym. Szczególnie te które wyliczyłem z 19-tej numeracji, Wielkiej Galerii piramidy Cheopsa. Wykaz całej numeracji przedstawiłem w książce pt: " Bitwa z Gwiazdami ". Nas najbardziej interesuje 19 numeracja która dotyczy obecnych wydarzeń nie tylko w Polsce, Europie ale również na świecie. Odczytałem ją z prawej strony Wielkiej Galerii piramidy Cheopsa i zapisałem następującymi liczbami: R.S.56,5691     38  0  19     9. Czytając z prawej do lewej odczytałem zaskakujące informacje. Tą szczególną liczbę nr. 38 wyszczególniono w szybach Komnaty Królowej piramidy Cheopsa oraz numeracji tabeli Galerii. Źródło: Piramida Cheopsa - Wikipedia, wolna encyklopedia, cyt: " W południowej  i północnej ścianie komory znajdują się prostokątne otwory prowadzące do ślepych kanałów. Północny kanał wiedzie najpierw poziomo na długości 193 cm, po czym załamuje się w górę pod kątem 37 stopni 28', południowy wiedzie poziomo na długości 203 cm, po czym załamuje się pod kątem 38 stopni 28' ". Budowniczy wyszczególnił w tym tekście dwie szczególne liczby z powyższej numeracji przedstawiam je w nawiasie: { 38 oraz 19 } odnoszą się one do wydarzeń światowych. Zaznaczył również dwukrotnie liczbę 28. Czytając z prawej do lewej wartość liczby 28 wskazuje na 82 południk przecinany przez 28 równoleżnik, lokalizuje, czyli okolice Katmandu w Nepalu. Wiadomo że religią w Nepalu jest hinduizm. Czyżby wartość liczby 28 wskazywała na prześladowania katolików w tym kraju. Co tak ważnego kryją dwie równoległe liczby 56,56 z powyższej numeracji które po zsumowaniu dają liczbę 112. Rozłożona na czynniki pierwsze przedstawia dwie liczby, czytaj z prawej do lewej: 21 oraz 11. Zaznaczają one dwa południki jeden w Polsce drugi w Niemczech. Zaznaczone południki wpisują się we współrzędne geograficzne, które przecinają między innymi stolicę Polski Warszawa oraz centralne Niemcy. Do tej układanki trzeba dołożyć wartość liczby 56 to równoleżnik który przetnie wymienione dwa południki. Zlokalizuje  to  nam miejsce w obecnym czasie na Morzu Bałtyckim. Jak wskazują liczby może chodzić o sprawy polityczne i budowę gazociągu po dnie Bałtyku. Tak na marginesie w najwyższych liczbach 56,56 jest zapisany konflikt polityczny pomiędzy Polską a Niemcami. Który do dziś nie został rozwiązany od czasów Drugiej Wojny Światowej. Głównie chodzi o reperacje wojenne, a może chodzi o coś więcej pomiędzy Polską a Niemcami. Nie zgadza się z tym Polska opozycja która siedzi w kieszeni niemieckiego podatnika i służy Niemcom, to dla nich wielki zaszczyt. Opisane wydarzenie ma miejsce w czasach gdy na stolicy apostolskiej zasiada dwóch papieży. Wspominając że jedna wartość liczby 56 przypisana jest dla jednego papieża na stolicy Apostolskiej. Dwie wartości liczbowe 56,56 przypisane są dla dwóch papieży na stolicy apostolskiej w Watykanie w latach od 13 marca 2013 rok do 19 czerwca 2021 roku. Jedną wartość liczby 56 przypisano dla Pana Boga o tym już wiedzieli nasi przodkowie, wyszczególniając powyższe liczby w piramidzie Cheopsa. W 19 numeracji tabeli Galerii czytając  z prawej do lewej odczytałem następujące liczby 56,56 oraz 65,65. Zsumowane liczby wnoszą ciekawe spostrzeżenia kierują nas na dwa południki na naszej planecie ziemi na wschód od Greenwich oraz na zachód od Greenwich. Natomiast dwa równoleżniki 19 oraz 56 po przecięciu wymienionych południków lokalizują niebezpieczeństwo na naszej planecie Ziemi w dzisiejszych czasach.

1. 56 + 56 = 112.
2. 65 + 65 = 130.

Ad 1. Z sumy podpunktu pierwszego odczytałem wartość liczby 112 informuje on o 112 papieżu na stolicy Apostolskiej oraz 112 południku po obu stronach naszej Ziemi. Zapraszam do strony -  Przepowiednia Malachiasz - tajemnica liczby 112. Święty Malachiasz w swej wizji widział ostatniego papieża w liczbie 112-cie. Nie wiedział że nim będzie papież Franciszek. I miał rację nie przewidział że 112 papież będzie służył Panu Bogu na stolicy Apostolskiej na przełomie Czwartego i Piątego Świata. Malachiasz nie mógł też o tym wiedzieć że w tej liczbie kryje się niebezpieczeństwo. Odniósł się tylko do ostatniego papieża.

Ad 2. Z punktu drugiego odczytałem wartość liczby 130 informuje o 130 południku na Dalekim Wschodzie. Z tej liczby odczytałem kolejne dwa południki 31 oraz 13. Lokalizuje on obszar od Petersburga do Berlina. W tym przypadku liczby czytane z prawej do lewej przestawiają ciemną stronę i informują o złych zamiarach Niemiec i Rosji względem Polski. Z liczb wynika że Rosja może iść w układ z Niemcami. Natomiast wartość liczby zero wskazuje na terytorium Polski. Temu układowi wtórują naziści z Brukseli oraz ci co siedzą w kieszeni Niemieckiego podatnika.

Z punktu pierwszego odczytałem dodatkowo 112 południk na Dalekim Wschodzie. W liczbie 112 odczytałem ostatniego papieża zgodnie z przepowiednią św. Malachiasza. W mojej ocenie 112 papież urzęduje na przełomie Czwartego i Piątego Świata. Więc wartość liczby 112 przedstawia papieża Franciszka jako ostatniego. Świadczą o tym dwie wyliczone liczby z Wielkiej Galerii piramidy Cheopsa 56,56. Które wskazują jednoznacznie na dwóch papieży zasiadających na stolicy Apostolskiej. Czwarty Świat się już skończył i musimy sobie uświadomić iż żyjemy już w Piątym Świecie. W dalszej kolejności ta sama liczba 56 odnosi się do autora tego tekstu, daty urodzenia Ryszarda Suskiego 1956 rok. Papież Franciszek został wybrany na stolice Apostolską w Piątym Świecie licząc od 1 stycznia 2011 roku. Czy będzie kontynuacja papieży trudno powiedzieć. W mojej ocenie papież Franciszek jest ostatnim papieżem. Dlatego to wydarzenie wyszczególniono w dwóch zbieżnych liczbach 56,56 z 38 numeracji.

Natomiast z punktu drugiego odczytałem 130 południk na Dalekim Wschodzie. W sumie z dwóch liczb odczytałem dwa południki oraz różnicy pomiędzy tymi południkami w liczbie 18. To różnica masy Ziemi do Księżyca { 18 do 81 } - rys 13 z 11 maja 2010 rok. W którą wpisane są dwa historyczne zdarzenia. Dwie równoległe liczby { 56,56 } po dodaniu dają mi liczbę 112. Zaznacza 112 południk na Archipelagu Indonezyjskim wyspę Borneo. Na północ od równika 112 południk przecinają dwa równoleżniki 19 oraz 56. Są to dwa szczególne miejsca, Morze Południowochińskie oraz Jezioro Bajkał w Rosji. Gdyby w liczbę 112 była wpisana asteroida i spadła w opisane miejsce, byłaby niezła katastrofa. W przeszłości z parnych liczb 56,56 odczytałem upadek asteroidy w okolicy Czelabińska 15 lutego 2013 roku. Dla porównania nad Czelabińskiem eksplodowała asteroida o średnicy 17 metrów. To wyliczenie opieram na sprawdzonym wydarzeniu z odczytanych liczb 56,56 które już wskazały raz miejsce eksplozji. Więc do tej układanki dokładam następne zdarzenie. A może chodzi o inne zdarzenie w tamtej części świata tego nie można wykluczyć. Morze Południowochińskie jest spornym terenem Ameryki oraz Chin. Być może chodzi o wojnę w tamtej części świata. Gdyby asteroida spadła do Morza Południowochińskiego to zginęłoby wiele milionów ludzi. Tsunami by powstało na niewyobrażalna wysokość. Wartość liczby 9 ma szczególne znaczenie zaznacza przedział czasu od 15 lutego 2013 do 19 czerwca 2021 i wydarzenia w 9 stopniowej skali licząc od jeden do dziewięciu. Jeżeli asteroida która eksplodowała w okolicy Jekaterynburg - Czelabińsk - Rosja po raz pierwszy to prawdopodobnie spadnie po raz drugi w innym miejscu i w innym czasie. Teoretycznie ustaliłem miejsce oraz czas. Z obliczeń wynika że dojdzie do jakiegoś zdarzenia. Muszą być dwa zdarzenia jak w odbiciu lustrzanym. W każdym bądź razie współrzędne geograficzne wskazują na Wyżynę Środkowosyberyjską. Do ważnego wydarzenia także dojdzie na 130 południku na dalekim wschodzie. Gdy wymienione dwa równoleżniki 19 oraz 65 przetną 130 południk zlokalizuje to w tamtej części świata Morze Filipińskie. Z obliczeń wartość liczby 130 przedstawiać może wielkość asteroidy do 130 metrów. Zlokalizuje on terytorium Rosji na Dalekim Wschodzie okolice Jakucka. Wielkość asteroid wynika z dwóch wyliczonych liczb 56,56 oraz 65,65. Na zachód od Greenwich 112 południk przecina zachodnie Stany Zjednoczone Ameryki. W ten południk wpisany jest największy wulkan na świecie Yellowstone. 19 równoleżnik po przecięciu 112 południka lokalizuje dwie płyty tektoniczne Pacyficzną oraz Północnoamerykańską. Nie na próżno Malachiasz przewidział koniec w liczbie 112. Odnosi się to także do wydarzeń w Ameryce. Dwie szczególne liczby 56,56 po zsumowaniu wskazały dwa miejsca na Ziemi jedno na Dalekim Wschodzie, drugie zachodnie Stany Zjednoczone. To tutaj w tym miejscu na Archipelagu Indonezyjskim powstało pierwsze życie na Ziemi. Początek i koniec. Zderzenie dwóch planet uformowały w przeszłości wyspy na Archipelagu Indonezyjskim. O tym pisałem na moim blogu że droga hamowania po zderzeniu dwóch planet wyniosła 2800 km. Pierwsza liczba 28 jest kilkakrotnie wymieniana w szybach Komory Królowej. Prawdopodobnie mówiąca o tym zdarzeniu z przeszłości. To w tym miejscu została rozbita Pangea. Która dała początek dryfującym kontynentom. Tutaj jest zaznaczone miejsce wejścia do piramidy na 17 równoleżniku. Wejście do piramidy to informacja o zderzeniu dwóch ciał niebieskich. Dwie równoległe liczby 56,56 informują o dwóch bogach w Europie. Za sprawą partii lewicowych na zaproszenie Kanclerz Angeli Merkel drugi Bóg Allach z Afryki przywędrował z rasistami do Europy. Powodem było rozbicie oraz zlikwidowanie wiary katolickiej nie tylko w Polsce również w Europie. W Polsce powstanie coś odrębnego, co będzie miało szczególne znaczenie dla kościoła. Jak podaje tabela Galerii Polska stanie na czele nie tylko w Europie ale również na świecie. Wyliczenie zostało oparte na liczbach z piramidy Cheopsa. Dlatego jest napisane że Polska ucierpi ze wszystkich krajów najmniej.  Potwierdza to wyszczególniona numeracja przedstawiona na pierwszym miejscu w tabeli Galerii: R.S.83,12171   56  0  28. W tym zestawieniu liczb zapisano liczbę 312 z przecinkiem. Jest to jedyne państwo na świecie podane w km kw. Po raz wtóry liczba 28 jest wyszczególniona w ostatniej numeracji. Być może wskazuje czasy za 5400 lat tego nie można wykluczyć. Wtedy wszystko rozpocznie się od nowa na Ziemi. Przecinek ma tu szczególne znaczenie oddziela trzy miliony ludności Polskiej którzy za sprawą tych co siedzą w kieszeni niemieckiego podatnika oraz faszystów z Brukseli wyemigrowali z Polski za chlebem. To oni będą dźwigać brzemię swoich poprzedników. Przecinek może mówić o podziale Polski, czy na dzień dzisiejszy tego chcemy. Wiadomo że opozycja ma zapędy podobne do Judasza który sprzedał Jezusa za 30 srebrników wydając go Rzymianom. Tak więc niczym się nie różnią. To oni wyprowadzali setki miliardów złoty poza granice naszego kraju. Był w tym jakiś cel. Wartość liczby  83 czytając z prawej do lewej wskazują na 38 łącznie z 19 numeracją tabeli Galerii. W której to liczbie zapisano wydarzenia za sprawą naszej Ziemi oraz Księżyca { 27 + 11 = 38 }. Ze wstępnych obliczeń wynika że chodzi prawdopodobnie o wydarzenia 72-godzinne na przełomie od 19 do 22 czerwca 2021. W 19 numeracji zapisano trzy szczególne dni. Po 22 czerwca 2021 wszystko się rozstrzygnie. Wpływ na rozstrzygnięcie będą miały Księżyc oraz Ziemia. To co zaczęło się w kosmosie odbije się echem na naszej planecie Ziemi. Wszystkie wydarzenia w kosmosie zostały wyzerowane do zera na przełomie od 21 czerwca do 1 września 2010 roku. Podobnie musi zostać wyzerowane do zera na Ziemi. Chodzi o to by wszyscy odróżnili Czwarty Świat od Piątego Świata w którym obecnie żyjemy. Obecnie mamy 8 rok 5 listopad Nowego Milenium. Czy Piąty Świat będzie lepszy od pozostałych czterech? W Czwartym Świecie jak podaje historia były to czasy niespokojne przez wieki prześladowania człowieka, ciągłe wojny na świecie. Walka o pieniądz jak w przeszłości o ogień. Liczyło się tylko przetrwanie. Obecnie jest podobnie liczy się dominacja jednego człowieka nad drugim. Miniony Czwarty Świat był zepsuty do szpiku. Faszyści i komuniści aż zgrzytają zębami by jak najszybciej zlikwidować wiarę katolicką oraz papiestwo w Rzymie. Na pewno przyjdzie im żyć w niepewnych czasach. A gdzie Wiara gdzie kościół, gdzie Pan Bóg, gdzie te wszystkie wartości które były budowane przez 2000 tys lat. Bardzo dobrze że jest jeszcze bardzo dużo ludzi wierzących w Polsce. Oni zawsze jednoczyli się przy kościele. Nikogo nie straszę ale gdyby papiestwo zniknęło ze stolicy Apostolskiej to w Europie powstanie Sodoma i Gomora. Oj biada faszystom i komunistom co odrzucili wiarę w Pana Boga. Bractwo z Bliskiego Wschodu zaproszone do Europy pokaże im swoje oblicze. Taki jest mój punkt widzenia na te sprawy, być może chodzi o inne wydarzenie w Europie i na świecie.
Na marginesie: naziści i faszyści oraz Bruksela to żydzi co podczas drugiej Wojny Światowej współpracowali z Hitlerem. Oczywiście nie wszyscy. Byli tacy co szli prosto do komór gazowych.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
czwartek, 25 października 2018
Królestwo Niebieskie jest podzielone na trzy kręgi. Każdy z tych trzech kręgów podzielony jest na 9 części. { 3 x 9 = 27 }. Taką samą ilość otworów zapisano w Wielkiej Galerii piramidy Cheopsa. Kowalem swego szczęścia każdy bywa sam. W zależności jak sobie zasłużymy na ziemi takie miejsce zajmiemy w Królestwie Niebieskim. Jeżeli Jezus zbawił wszystkich ludzi na Ziemi to każdy ma zapewnione miejsce w Królestwie Niebieskim tylko że w odpowiednim przedziale. Królestwo Niebieskie jest podzielone na 27 równych części. To tyle ile lat nasz papież polak był papieżem na stolicy Piotrowej w Watykanie. Jeżeli wierzysz w Pana Boga, Jezusa Syna Jego jednorodzonego i Maryję Matkę Jego na pewno dostaniesz się do Królestwa Niebieskiego. Trudno będzie się przebić do Królestwa Niebieskiego tym co donosili na Swoją matkę Ojczyznę do Niemiec i Brukseli. Cytuję podniosłe słowa Ojca świętego papieża polaka  " Ojczyzna to moja Matka ta Ziemia to jest moją Matką ta Ojczyzna to są moi bracia i siostry " - trudno przejść obojętnie obok tego co mówił papież podczas pielgrzymki w 1991 roku w Masłowie koło Kielc. Czy zdrajcy odnieśli sukces? W przepowiedniach przestrzegano że w Polsce pojawi się zło za 666 dni. Od 20/21 grudnia 2016 rok do wyborów samorządowych 21 października 2018 rok minęło równe 666 dni. W wyborach które odbyły się 21 października uczestniczyło około 54% wyborców magiczna liczba 54. PIS wygrało wybory lecz w dalszym ciągu zło pozostało na polskiej scenie politycznej. Jak ujarzmić szatana to pytanie pozostawię wyborcom.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
środa, 24 października 2018
Obecnie mamy 8 rok, 24 październik, Nowego Milenium Piątego Świata. Czy ktoś zauważył że rok 2011 był pierwszym Nowym Rokiem Nowego Milenium. Trzeba przyjąć że minął nam koniec starego świata przed nosem niezauważony. Podobne wydarzenie nastąpiło 5400 lat temu. Czy zauważyliśmy jakiekolwiek zmiany na naszej planecie a zwłaszcza w Polsce po 2011 roku. Po 4 latach od tamtego wydarzenia kończy się ostatecznie okres komunistyczny w Polsce a rozpoczął okres Niepodległej Polski. Z obliczeń wynika że Jezus powtórnie się narodził w siódmym roku 24 grudnia { 2017 }. Być może planety ustawione w szczególny sposób na linii Słońca były zapowiedzią ponownego przyjścia Mesjasza - Jezusa w początkach Piątego Świata. Wielka Galeria piramidy Cheopsa potwierdza to szczególe wydarzenie w liczbach. Otóż 12 numeracja którą odczytałem z Wielkiej Galerii przedstawia Narodzenie Jezusa w liczbach: { R.S.35.3231     24  0  12     7 }. Wartość liczby 7 potwierdza że Jezus powtórne Narodził się w 7 roku Nowego Milenium czyli w 2017. Po 7 latach od szczególnego wydarzenia w Kosmosie. Podobne wydarzenie miało miejsce w przeszłości. Po stworzeniu Świata w siódmym dniu gdy Pan Bóg odpoczywał postanowił zesłać na Ziemię syna jednorodzonego Jezusa dla zbawienia przyszłego świata.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
wtorek, 23 października 2018
To historyczne wydarzenie które odczytałem z aktywności słonecznej i opiszę poprzez własne spostrzeżenia. Wszystko we Wszechświecie kręci się wokół własnej osi. W ten sposób odliczamy czas od startu do mety. Podobnie jest z planetami naszego Układu Słonecznego które zamykają pewien etap wędrówki po orbicie w kształcie elipsy. Takie wydarzenie ma miejsce raz na 5400 lat. Przyjmijmy że wszystkie planety naszego Układu Planetarnego wystartowały w jednym czasie z linii Słońca, to ponownie spotkają się one w tym szczególnym miejscu za 5400 lat. Zamykając pewien etap historii na Ziemi. Między innymi nasza planeta Ziemia obiega naszą Gwiazdę po swej orbicie w ciągu roku przez 365 dni. Przyjąłem w moich obliczeniach że rok trwa 360 dni. Dzielone przez 12 miesięcy = 30 dni. I tak każdy miesiąc trwa równe 30 dni. Na przykład, Jowisz obiega naszą Gwiazdę w ciągu 11 lat 86 dni. Uran w ciągu 84 lat. Im dalej oddalone planety od naszej Gwiazdy mają wydłużony czas po orbicie oraz inny kąt nachylenia do ekliptyki. Ostatnia planeta naszego układu planetarnego wykonuje obrót wokół naszej Gwiazdy jak zapisano w podstawie piramidy oraz Wielkiej Galerii piramidy Cheopsa co 5400 lat. Połowa z tej daty musi wynieść 2700 lat. Natomiast wszystkie pięć światów trwają  27 000 tys lat. Tą początkową liczbę 27 przedstawiono w podłużnych otworach Wielkiej Galerii po jednej stronie. Dodam do tego jeszcze iż nasz polski papież służył Panu Bogu 27 lat na stolicy Piotrowej. A nasza planeta Ziemia w obliczeniach ma nr 27, z księżycem 38.  Czy te znaki ktoś zauważył. Nasz Układ Planetarny Pan Bóg podzielił na dwie strony, jak w odbiciu lustrzanym. Wykres z którego odczytuję różne zjawiska w Kosmosie oraz na Ziemi przedstawia te wydarzenia na płaszczyźnie w dwóch częściach świata. Na północ od linii Słońca oraz na południe. Nasz ziemski równik dzieli naszą planetę na dwa bieguny, północny oraz południowy. Natomiast południk Greenwich dzieli naszą planetę na dwie strony świata, wschodnią oraz zachodnią. Podobne zjawisko podziału naszego Układu Planetarnego zapisano w Wielkiej Galerii piramidy Cheopsa. Źródło: Piramida Cheopsa, Wikipedia wolna encyklopedia. Zacytuję fragment tekstu który mówi o tym podziale. Cyt: " wzdłuż całej Galerii, po jej obu stronach, przy posadzce ciągną się dwie rampy o wymiarach 61 cm wysokości i 50 cm szerokości. Pomiędzy rampami przestrzeń posadzki ma taką samą szerokość jak strop, tj. 104 cm. W ścianach na poziomie ramp znajduje się 56 otworów { po 27 z każdej strony i po jednym wysokim stopniu u góry ". Budowniczy zaznaczył tu dwa światy. Nasz ziemski oraz Królestwa Niebieskiego. { 27 x 2 = 54 + 2 = 56 } str. 22 w książce " Bitwa z Gwiazdami ". Schody Galerii 104 cm dzielą świat na dwie strony jak zapisano. To znaczy co 2700 lat planety przecinają linię Słońca. Jeżeli pełny obrót ostatniej planety wyniósł 5400 lat. { 5400 lat x 4 = 21600 lat }. Czwarty Świat, który trwał nieprzerwanie przez 21600 lat, się zakończył. Obecnie mamy 8 rok Piątego Świata. { 5400 x 5 = 27000 tys lat }. Wartość liczby 27 wskazuje nam na Piąty świat i ostatni. Wartość liczby 5400 zaznaczono w skrócie w podstawie piramidy Cheopsa 5,4 ha który mówi końcu Czwartego Świata i początku Piątego Świata. Z przepowiedni czekają nas złote czasy w Piątym Świecie. { 5400 x 2 = 10800 } 5400 x 4 = 21600. W objętości Komorze Króla przedstawiono podobną datę 10560. Załóżmy że przedstawione planety wystartowały z linii Słońca o tym samym czasie, to ponownie się spotkały na linii Słońca po okrążeniu połowy orbity po 2700 latach. Czy wszystkie? W tym czasie na Ziemi doszło do bardzo ważnego wydarzenia. Podobne wyliczenia przedstawiłem w mojej książce " Bitwa z Gwiazdami ". Być może wszystkie planety ustawiają się w szczególnym położeniu na linii Słońca tylko raz na 5400 lat. W ten oto sposób zaznaczają koniec starego świata a informują o rozpoczynającym nowym etapie życia na Ziemi w Piątym Świecie. To szczególne spotkanie planet na linii Słońca trwało 71 dni. Podobne wydarzenie w kosmosie musiało się odbyć w odległym czasie około 2700 lat temu w naszym Układzie Planetarnym. Mamy rok 2010. W tym czasie doszło do ważnego wydarzenia którego nikt nie zdawał sobie sprawy. Otóż od 21 czerwca do 1 września 2010 roku przez 71 dni najważniejsze planety naszego Układu Planetarnego oraz ostatnia 54 planeta, przecinały systematycznie dzień po dniu linię Słońca. Dodam jeszcze że tych planet które tylko musnęły linię Słońca było znacznie więcej. Więc musiało to być bardzo ważne wydarzenie. W tym czasie zakończył się stary a rozpoczął Nowy Porządek na Ziemi od 1 stycznia 2011 roku. A konkretnie od 1 września 2010 roku. Więc transformacja dokonała się na przełomie trzeciej dekady czerwca, lipca oraz sierpnia. Było to wielkie wydarzenie historyczne w naszym Układzie Planetarnym, którego nikt nie zauważył. Są na to dwa dowody. Pierwszy to wybuch na Słońcu 1 września o godzinie 11:00 czasu polskiego w prawej dolnej części tarczy słonecznej. Nasza Gwiazda wskazuje zagrożone terytorium na naszej planecie Ziemi w okolicy Nowej Zelandii. Zdjęcie z wybuchu na Słońcu można znaleźć na moim blogu pod wykresami opublikowany w piątek 5 kwietnia 2013 roku. Drugie historyczne wydarzenie wszyscy znają. Trzęsienie ziemi w Japonii 11 marca 2011 roku. Od 1 września 2010 roku do 11 marca 2011 roku minęło dokładnie 191 dni. Jednak zatrzęsło ziemią w Japonii o dwa dni wcześniej, niż zakłada informacja z szybu Komory Królowej po 193 dniach. W dziewiątej strefie czasowej na wschód od Greenwich oraz trzęsieniu ziemi w dziewięciostopniowej skali R. Są to niezbite dowody że takie wydarzenie miało miejsce w kosmosie i na Ziemi. Ten temat był często opisywany na blogu, nigdy nie podsumowany. Po 8 latach od tak ważnego wydarzenia postanowiłem ostatecznie podsumować zaistniałą sytuację. Mamy już pełny obraz przedstawionych wydarzeń w kosmosie od którego minęło już 8 lat. Proces końca świata może być rozłożony w czasie. Ewentualnie zakończyć się 19 czerwca 2021 roku. Do tego czasu pozostało nam od Nowego 2019  roku 900 dni.

W internecie znalazłem ciekawą wiadomość:

1.
Źródło: http://forumzn.katalogi.pl/IIIwoina%C5%Biwatowaprzednami.KODBiblii...2010-05-05

2.
Źródło: III wojna światowa przed nami. Kod Biblii cz. 2 - Religie, Proroctwa i Wizje - Strona 5, strona 2 z 3. Autor usunął rysunek szkoda. Można go znaleźć pod wykresami na moim blogu. Matryca z której autor odczytał i zakreślił na kolor czerwony linię Słońca oraz rok 2009 - 2010. Powyżej na tym samym rysunku nad linią czerwoną zakreślił na kolor niebieski KAIR. W lewej części matrycy autor wymienił i opisał: PLANETA- KOSMOS-AMATOR oraz trzy szóstki 666. Jest jeszcze wiele innych ciekawych odkryć które każdy indywidualnie może odczytać. Co ciekawe te same trzy szóstki 666 wyliczyłem z aktywności słonecznej na 20/21 grudzień 2016 rok. Ostrzegały one przed niebezpieczeństwem w Polsce za 666 dni. Przypadło to na wybory do samorządów w Polsce. Niegdyś ostrzegano że trzy złowieszcze szóstki to liczba szatana. Cztery dni wcześniej w Warszawie 16 grudnia 2016 roku Niemcy okupowali polski Sejm. Matryca przedstawia odkrywcę AMATORA-który odkrył " Nibiru " oraz obiekty kosmiczne w Kosmosie, ma około 2000 tys lat. Bardzo ciekawe spostrzeżenie odczytał autor tej matrycy cyt: " Acha i Kair, czyżby coś z piramidami? Czyli Cheops i uruchomienie piramidy ". Uruchomienie piramidy to przenośnia. Nawiązuje do publikowanej wiedzy na moim blogu związaną z piramidą Cheopsa. Nie spodziewałem się że autor tej matrycy posiada tak wielką wiedzę - dla niego wielki szacunek.

Na koniec dodam iż wszyscy się zachwycają że lato tego roku zwariowało. Nic nowego, gdyż pisałem o tym na blogu w poniedziałek 20 sierpnia 2018 roku, czyli dwa miesiące temu przed 20 października 2018 roku. Informowałem że okres letni będzie trwał 180 dni aż do 20 października 2018 roku. W tym samym czasie o dwa dni wcześniej zatrzęsło ziemią na Górnym Śląsku, jak też uprzednio informowałem.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
niedziela, 14 października 2018
Opozycja w Polsce wraz z Niemcami za wszelką cenę chcą wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej.

Wracając do 10 grudnia 2018 roku, wyliczyłem na ten dzień z Komory Króla same niebezpieczne czwórki: 400 : 9 =  44, 44444444. Podobne liczby odczytałem z eksplozji na Słońcu 12 września 2018 roku. { 04 : 44 : 04 }, + 100 dni to mamy 24 grudzień 2018 rok. Różnica więc niewielka, bo tylko 12 dni. Podobne wydarzenie na miesiąc grudzień powtórzy się za 718 dni od wydarzeń na Słońcu. Wartość liczby " 44 " z eksplozji na Słońcu porównam do wysokości wulkanu w Korei Północnej Pektu-san wysokości 2744 m.n.p.m. Być może nasza Gwiazda uprzedza o wydarzeniu w tamtej części świata po 718 dniach. Plus 193 dni = 25 marzec 2019 rok. Na 24 grudzień 2018 rok szykuje się raptowna zmiana pogody. Czy tylko? Dodam, że niebezpieczne czwórki mogą informować o wydarzeniach w samym Rzymie na 24 grudzień 2018 rok. W tym dniu katolicy świętują Wigilię Bożego Narodzenia. Natomiast centralna uroczystość Bożego Narodzenia odbędą się w Watykanie. 28 wrzesień 2017 rok + 193 dni = 13 kwiecień 2019 rok. Obyśmy spali spokojnie we własnym domu po 13 kwietnia 2019 roku. Zapisane niebezpieczeństwo z Komory Króla oraz eksplozji na Słońcu może informować o nękaniu Polski przez Brukselę oraz Niemcy. Rozpadająca się Bruksela wraz z Niemcami oraz totalną opozycją w Polsce chcieliby wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej najlepiej prosto w ręce Rosji. To widzi już każdy zdrowo myślący Polak. Jest tylko jedna trudność na przeszkodzie stoi amerykańskie wojsko. Opozycja miesiąc przed wyborami zmieniła poglądy i zaczęli głaskać kota "z włosem". To nie znaczy że się zmienili. A przez ostatnie trzy lata czesali kota "pod włos" i tego nikt im nie powinien zapomnieć. Z wypowiedzi totalnej opozycji można wyciągnąć wniosek iż wraz z Niemcami szukają sojusznika na wschodzie - Rosję. Razem chcieliby wypchnąć Polskę z Unii Europejskiej podstępem. Podobne podstępy Niemcy stosowali tuż przed drugą wojną światową. Był to pretekst do rozpoczęcia drugiej wojny światowej. Polacy nie gęsi swój język mają i tanich sensacji totalnej opozycji już nie kupują. Polska stała się wiarygodnym partnerem NATO oraz Ameryki. Stając się 25 państwem rozwiniętym.

Jest napisane w Wielkiej Galeri Piramidzie Cheopsa " Polska wysunie się na pierwsze miejsce w Europie ". Tego najbardziej obawiają się Niemcy.

Na koniec trzeba pamiętać przed wyborami samorządowymi kto donosił na Polskę do Brukseli, kto dmuchał balon w Brukseli aby ta uruchomiła artykuł 7 przeciwko Polsce. Pełna lista polskich posłów sprzyjających Niemcom oraz Brukseli nieprzyjaznych Polsce podana jest w internecie.

Informacja: 1 maj 2018 rok: " Szyb z Komory Królowej - Przeznaczenie ". W tamtym czasie informowałem o wydarzeniach które miały miejsce 4 marca 2018 roku. Cyt: " 1. 4 marzec eksplozja budynku w Poznaniu. 2. Prowokacja - tego samego dnia o północy jak podają źródła medialne rosyjskie służby specjalne otruły na Wyspach Brytyjskich Siergieja Skripala i jego córkę. Po dodaniu 193 dni mamy 17-ty wrzesień 2018 rok. Wartość liczby 193 z szybu Komory Królowej posłuży mi do odczytania tajemnej zagadki ". 109 dni później po 9 czerwca mamy 27/28 wrzesień 2018. Jak podają źródła medialne: TV Polska - w Wiadomościach że za otruciem Skripala stoi Rosja. W tym samym czasie po + 109 dniach od 9 czerwca 2018 roku zatrzęsło ziemią na Indonezji 7.5 stopnia w skali R. Tu mamy ponownie dwa zbieżne wydarzenia: Rosja oraz trzęsienie ziemi, to daje do myślenia. To zbieżne wydarzenie pozwoli mi rozwiązać zagadkę za + 193 dni na 11 kwiecień 2019 rok. Ostatecznie wydarzenie które będzie miało miejsce 11 kwietnia zaliczymy do wydarzenia w 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9. Teoretycznie nie widząc wykresu stawiam 9 stopień zagrożenia. Wniosek  z danych piramidy Cheopsa a konkretnie z szybu Komory Królowej można teoretycznie odczytać przyszłe wydarzenia ziemskie.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
Przeciwne liczby wyliczone z aktywności słonecznej przedstawione na blogu w nawiasie informują o spadku temperatur oraz trzęsieniu ziemi po 100 dniach, z tolerancją plus minus jeden dzień. Opisane prognozy pogody są testowane. Zmienne liczby oraz znaki w nawiasie podane od 30 kwietnia do 8/9 grudnia 2018 roku informują o zmianie pogody, która ma wpływ na nasze ziemskie życie oraz trzęsienia ziemi nie tylko w Polsce ale również na świecie.
Oto przykłady:

1. 30 kwiecień/ 1 maj 2018 rok: { - 9.5 st. C      + 9.5 st. C }. Zmiana pogody miała wpływ na trzęsienie ziemi w Polsce po 100 dniach na 10/11 sierpień 2018 rok. Miało tu miejsce trzęsienie ziemi polska M 3.6 st. skali R. Lokalizacja okolice Zabrza. Wyliczone trzęsienie ziemi przed faktem było szeroko opisane na blogu.

2. 1/2 maj 2018 rok: { - 11 st. C    + 11 st. C }. Zmiana pogody po 100 dniach miała wpływ na trzęsienie ziemi w Polsce na = 12 sierpień 2018 rok. Wyliczone trzęsienie ziemi przed faktem było opisane na blogu: M 3.9 st. skali R. Lokalizacja okolice Polkowic. 

3. 7/8 czerwiec 2018 rok: { - 8.5 st. C     + 8.5 st. C }. Wyliczone jest trzęsienie ziemi do 9 stopni w skali R za 100 dni, łącznie z wydarzeniem w 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9 na 17/18 wrzesień 2018 rok. Co się wydarzyło w tych dniach. Na naszym kontynencie szalały huragany i tajfuny, które zagrażały milionom ludzi na wschód od Greenwich jak również na zachód od Greenwich na 17/18 wrzesień 2018 rok. Opisane wydarzenie w 9 stopniowej skali licząc od jeden do dziewięciu sprawdziło się. Ważnym wydarzeniem politycznym w 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9 było spotkanie dwóch prezydentów, Polski Andrzeja Dudy oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej Trumpa 18 września 2018 roku w Waszyngtonie.

4. 30 czerwiec/1 lipiec 2018 rok: { - 7.5 st. C     + 7.5 st. C } Aktywność słoneczna zaznacza tu jednoznacznie wartość liczby " 44 " która nawiązuje do organizacji przestępczej na 30 czerwiec oraz 1 lipiec 2018 rok oraz. Takie zdarzenie miało miejsce w Polsce. Oraz po 100 dniach na 30 wrzesień 1 październik 2018 rok. Po raz pierwszy w tym zestawieniu liczb nie potwierdzono trzęsienia ziemi po 100 dniach. W tych dniach totalna opozycja wraz z rozpadającą Brukselą organizowały protesty przeciwko Polsce. Po 193 dniach będziemy mieli 13 styczeń 2019 rok. Początki drugiej dekady stycznia będą się powtarzały kilkakrotnie w obliczeniach. Widocznie wydarzy się coś ważnego w Polsce, oraz naszej planecie Ziemi.

5. 3/4 sierpień 2018 rok: { - 7.75 st. C     + 7.75 st. C }. Zmienne znaki przy wyliczonych liczbach { 7.75 st C } informują o zmianie pogody, która ma wpływ na trzęsienie ziemi. I takie też było w Polsce zachodniej. Trzęsienie ziemi M 3.3 st. w skali R. Lokalizacja okolice Polkowic. Zmiana pogody za 100 dni = 13/14 listopad 2018 rok. Tu można się spodziewać  kolejnego trzęsienia ziemi w Polsce.

6. 6/7 sierpień 2018 rok: { - 10.75 st. C    + 10.75 st. C }. Zmiana pogody za 100 dni przypadnie na = 16/17 listopad 2018 rok. Tu trzeba się spodziewać także trzęsienia ziemi w Polsce. Dokładnie na 16/17 listopad wyliczyłem podobne liczby z aktywności słonecznej jak na 6/7 sierpień 2018 rok: { - 10.25 st. C    + 10.25 st. C}. Zbieżność wydarzeń z sierpnia oraz listopada.

7. Od 11 sierpnia do 20 sierpnia utrzymuje się wysoka temperatura przez 10 dni w Polsce. { - 7.75 st. C     + 7.75 st. C }. Po 100 dniach może się to zmienić. Aktywność słoneczna przedstawia ważne wydarzenie przez 10 dni od 21 listopada do 1 grudnia 2018 roku.

8. 12 wrzesień 2018 rok: { + 8.25 st. C    - 8.25 st. C }. Zmiana pogody za 100 dni = 22 grudzień 2018 rok. Ochłodzenie. Na linii Słońca w miejscu badań Polska, wykres przedstawia szczególne niebezpieczne wydarzenie, począwszy od 22 grudnia do 10/11 stycznia 2019 rok. Sygnalizuje o spadku temperatury oraz trzęsieniu ziemi w Polsce.

Na trzecią dekadę września wyliczyłem następujące liczby które mówią o spadku temperatury oraz trzęsieniu ziemi tego dnia oraz za 100 dni.

9.
a. 21/22 wrzesień 2018 rok: + 59 st. C - 77 st. C   { + 9,    - 1 }.
b. 22/23 wrzesień 2018 rok: + 68 st. C - 77 st. C   { + 3,   0 }. trzęsienie ziemi Polska
c. 23/24 wrzesień 2018 rok: + 71 st. C - 76 st. C   { + 2,  - 2 }.
d. 24/25 wrzesień 2018 rok: + 73 st. C - 74 st. C   { + 10, - 2 }. spadek i skok ciśnienia
e. 25/26 wrzesień 2018 rok: + 83 st. C - 72 st. C   { - 10,   0 }. Totalna zmiana pogody po 100 dniach = 5/6/7 styczeń 2019 rok.

Czy mamy się obawiać kolejnej katastrofy. 28 wrzesień 2018 rok trzęsienie ziemi na Dalekim Wschodzie. Tsunami zabrało wiele istnień ludzkich. Wartość liczby 9 z 9 czerwca po 100 dniach ostrzegało z 9 dniowym opóźnieniem przed wielkim wydarzeniem w 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9. Spadki temperatur oraz zmiana pogody mają wpływ na przyszłe wydarzenia. Po 100 dniach będziemy mieli przełom od 8 do 10 stycznia 2019 rok. Zmiana pogody w tych dniach wpłynie na trzęsienia ziemi lub eksplozje wulkanu. Sytuacja może się powtórzyć jaką mieliśmy na Indonezji 28 września 2018 roku. Po 193 dniach będziemy mieli 10/11 kwiecień 2019 rok. Dwa dni później bo 13 kwietnia 2010 roku eksplodował wulkan na Islandii. Czy tym razem będzie podobnie, zobaczymy. Zaznaczona plusowa wartość liczby + 9 w podpunkcie 9 a. jak wyżej: informuje o spadku temperatury o 9 stopni C na 1/2 styczeń 2019 rok. Trzeba się liczyć z kolejnym trzęsieniem ziemi w Polsce oraz na świecie. Wartość liczby + 71 czytając z prawej do lewej wskazuje nam 17 południk w Polsce na 23 września 2018 rok. Po 100 dniach mamy 2/3 styczeń 2019 rok. Wpływ na to wydarzenie miał obiekt kosmiczny: { R.S. - 9,  + 67 } z grudnia 2018 roku. Chciałbym zaznaczyć że wymieniony obiekt kosmiczny z 10/11 grudnia 2018 roku { R.S. - 9,  + 67 } naładowany jest dodatnio. Tylko w nieznacznej części minusowo.

10. 30 wrzesień/1 październik 2018 rok potwierdza zmianę pogody za 100 dni na 10/11 styczeń 2019 rok: { + 8.75 st. C     - 8.75 st. C }. Obliczenia wskazują na zagrożone dni początkiem stycznia 2019 rok.

11. 4/5 październik 2018 rok: + 103 st. C     - 78 st. C     { + 8,   - 1 }. W tym zestawieniu liczb wyliczyłem wydarzenie w 8 stopniowej skali licząc od jeden do 8. Dotyczy to także trzęsienia ziemi. W tym dniu temperatura raptownie spadnie w cieniu o 8 stopni C. Będzie to miało wpływ na wydarzenie za 100 dni na 14/15 styczeń 2019 rok oraz za 103 dni na 17 styczeń 2019 rok. Spadek temperatury na 15 styczeń 2019 rok będzie miał wpływ na silne trzęsienie ziemi w 8 stopniowej skali licząc od jeden do 8. Dzień wcześniej 3 października 2018 rok mieliśmy huraganowe wiatry w Polsce które zmienią pogodę za 100 dni.

12. 16/17 listopad 2018 rok: { - 10.25 st. C    + 10.25 st. C }. Zmiana pogody za 100 dni = 26 luty 2019 rok.

13. 8/9 grudzień 2018 rok: { - 11.25 st. C     + 11.25 st. C }. Trzy dni wcześniej przed 6/7 grudnia w naszym układzie planetarnym pojawi się Nowy obiekt kosmiczny{ R.S.- 9,   + 67 }. 7 grudnia powinno dojść do trzęsienia ziemi w 9 stopniowej skali R, lub wydarzeniu w 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9. Czyli bardzo duże zagrożenie lub wydarzenie. Być może chodzi o wymieniony obiekt kosmiczny. W poprzednim artykule informowałem że 10 dnia miesiąca przylatują do naszego układu planetarnego komety. I tak może być tym razem. Po 100 dniach możemy się spodziewać kolejnej katastrofy na  20 marzec 2019 rok. Widocznie wymieniony obiekt kosmiczny przynosi nam kolejną nowinę.

14. Z 4 na 5 grudnia 2018 roku według wyliczonych liczb powinno nastąpić dwukrotne trzęsienie ziemi w Polsce, po 3 stopnie w skali R oraz jedno do 4 stopni w skali R. 8/9 grudzień 2018 rok zmiana pogody za 100 dni = 18/19 marzec 2019 rok. Ta data wskazuje nam koniec zimy.

15. 20/21 kwiecień 2019 rok. Początek prawdziwej wiosny.

A  oto trzęsienie ziemi w okolicy Polkowic jakie miało miejsce 15 września 2018 rok. Lokalizacja Polska zachodnia. 30 lipca 2018 roku tak pisałem: Cyt: " Odejmując od wartości liczby 18 w nawiasie wartość liczby 3 = 15. Z tej liczby można odczytać 15 południk oraz 51 równoleżnik. Informuje on o trzęsieniu ziemi w Polsce zachodniej okolice Polkowic " koniec cyt. Oto potwierdzone trzęsienie ziemi na 15 wrzesień 2018 rok:

1. M 4,6 Polska - 2018-09-15    16:35:15  UTC
Region: POLSKA
Lokalizacja: 51,57  N;  16,14  E
Głębokość: 2 km
9 km od Polkowic
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=713037

Zgodnie z obliczeniami 18 września 2018 roku było jeszcze jedno trzęsienie ziemi. Zacytuję fragment tekstu z 20 sierpnia 2018 roku który mówi o tym wydarzeniu. Cytat pierwszy: " wartość liczby + 1 może informować o trzęsieniu ziemi do jednego kilometra pod ziemią". Cytat drugi: '' Ciało niebieskie po 100 dniach wskazuje nam niebezpieczną datę 18/19 wrzesień 2018 rok na którą mamy zwrócić szczególną uwagę. Podobne obliczenia przedstawiłem na blogu 19 lutego 2018 roku dotyczące trzęsienia ziemi w Polskiej kopalni na Śląsku 5 maja 2018 roku. Tym razem może być podobnie przybysz z kosmosu 8/9 czerwca 2018 roku ostrzega ludność przed niebezpieczeństwem nie tylko w Polsce jak również na świecie." A oto trzęsienie ziemi które miało miejsce 18 września 2018 roku w Polsce okolice Polkowic.

2. M 3.8 - POLSKA - 2018-09-18    03:45:48 UTC
Region: Polska
Lokalizacja: 51,64 N;  16,15 E
Głębokość: 1 km
16 km od Polkowic
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=713467

Było jeszcze trzecie które pominąłem na dzień  22 września 2018 roku. Wyliczone liczby z aktywności słonecznej w nawiasie wyraźnie wskazują na trzęsienie ziemi w Polsce. 23 września 2018 rok: + 71 st. C    - 76 st. C    { + 2   - 2 }. Przeciwne znaki przy wymienionych liczbach w nawiasie informują o trzęsieniu ziemi które pominąłem. A oto trzęsienie ziemi które miało miejsce 22 września 2018 roku w okolicy Polkowic.

3. M 3.5 - POLSKA - 2018-09-22    07:30:42  UTC
Region: Polska
Lokalizacja: 51,70  N;  16,18  E
Głębokość: 1 km
8 km na północ od Głogowa
źródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=714216

Wyliczone trzęsienie ziemi na Indonezji

30 lipca  2018 roku w punkcie 2 informowałem cyt: " 17/18 wrzesień 2018 rok: + 109 st. C     - 67 st. C   { + 1,  - 1 }. Cyt: " Przypomnę że wartość liczby w nawiasie { - 1 } to ciało niebieskie które przeleci obok naszej planety z 17 na 18 września 2018 rok. Będzie miało wpływ na wymienione wydarzenia. Z przedstawionych liczb aktywności słonecznej można odczytać daleki wschód na + 110 oraz + 127 południku. Znajduje się tam Archipelag Indonezyjski. Wymieniona wartość liczby 9 informuje o trzęsieniu ziemi do 9 lub ponad 9 stopni w skali R. Trzeba się liczyć z tsunami na Dalekim Wschodzie. Wartość liczby + 1 informuje o trzęsieniu ziemi do 1 km pod ziemią to bardzo płytkie trzęsienie ziemi a tragiczne w skutkach przy dziewięciostopniowej skali ". Wymieniona wartość liczby + 109 z aktywności słonecznej informowała o wydarzeniu za + 109 dni od 8/9 czerwca na 28 września 2018 rok. 30 lipca 2018 roku informowałem o wydarzeniu na Dalekim Wschodzie trzęsieniu ziemi oraz falach tsunami po trzęsieniu ziemi. Nie było to jednak trzęsienie ziemi w 9 stopniowej skali R. Natomiast można zaliczyć do wydarzenia w 9 stopniowej skali licząc od jeden do 9. A oto trzęsienie ziemi które zabrało wiele istnień ludzkich.

M 7,5 - MINAHASA, SULAWESI, INDONEZJA - 2018-09-28    10:02:43   UTC
Region: Indonezja
Lokalizacja: 0,20 S;   119,88 E
Głębokość: 10 km
żródło: https://www.emsc-csem.org/Earthguake/earthguake.php?id=715248

Wartość liczby - 1 w nawiasie to ciało niebieskie przeleci tuż przy linii Słońca a przed granicą światła i ciemności. Będzie miało wpływ na wydarzenia w pierwszej strefie czasowej na wschód od Greenwich jak również na zachód od Greenwich między innymi w Polsce. Chodzi mi głównie o trzęsienie ziemi w Polsce zachodniej okolice Polkowic na przełomie 17/18 września 2018 rok. Z pomyłką plus minus jeden dzień ".  Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na to, że wpływ na trzęsienie ziemi w Polsce 18 września 2018 roku miał obiekt kosmiczny który dopiero przybędzie do naszego układu planetarnego 10/11 grudnia 2018 roku. Z wyprzedzeniem obiekty kosmiczne wpływają  na nasze ziemskie życie pomimo że są oddalone miliony km od naszego układu planetarnego. 11 września 2018 roku podałem do publicznej wiadomości o nowym obiekcie kosmicznym z następującą numeracją. { R.S. - 9   + 67 }. Nowy obiekt kosmiczny w liczbie { 67 } wymieniłem na blogu 30 lipca 2018 roku. Miał on wpływ na wydarzenia 28 września 2018 roku pomimo że jest oddalony od naszej planety. Jest to już czwarty obiekt  kosmiczny odkryty przez Ryszarda Suskiego. Największą sensacją był obiekt kosmiczny odkryty już w lipcu 2017 roku. { R.S. + 1,  - 79 }. Znalazł się najbliżej ziemi 19/20 października 2017 roku. Jest naładowany minusowo { - 79 }, jego przeciwny biegun plusowy zajmuje teoretycznie 1% powierzchni planetoidy. Dlatego w kosmosie kręci wielkie piruety. A w kosmosie obracał się jak śmigło od samolotu. W porównaniu do obiektu kosmicznego z 10/11 listopada 2018 roku obiekt kosmiczny ma równowagę biegunów po przeciwnych stronach { - 28,   + 28 } - czyli po 50%. Utrzymuje jednakową pozycję w kosmosie jak nasz księżyc. Skończy się wnet tegoroczne lato po 20 października 2018 rok. Nastanie jesień, trzeba się liczyć ze stopniowymi przymrozkami, opadami i ochłodzeniem. Wiadomo raptowne spadki temperatur mają wpływ na trzęsienia ziemi. Tak będzie między innymi w trzeciej dekadzie października oraz na przełomie 16/17 listopada 2018 roku. Tak to przedstawiają wyliczone liczby na październik 2018 rok.

1. 22/23 październik 2018 rok: - 95 st. C    + 92 st. C    { + 1,  + 1 }.

2. 23/24 październik 2018 rok: - 96 st. C    + 93 st. C    { - 2,   + 2 }. Wymienione liczby w nawiasie a przy nich zmienne znaki informują o trzęsieniu ziemi w Polsce w początkach trzeciej dekady października 2018 rok.

Przełom 16/17 listopad 2018 rok przedstawia następujące liczby wyliczone z aktywności słonecznej { - 10,75,   + 10,75 }. Odnoszą się one także do średniej krajowej. Wartość plusowa + 10,75 stopnia C po 100 dniach informuje o kolejnej zmianie pogody przypadnie to na dzień 26 luty 2019 rok. Chciałbym zaznaczyć że plusowe liczby w okresie zimowym informowały niegdyś o minusowej temperaturze. Trzeba wziąć to pod uwagę. Wracając do 16 listopada 2018 rok, raptowne spadki temperatur informują o trzęsieniu ziemi w Polsce. Na dzień 15/16 listopad 2018 rok wyliczyłem następujące liczby:

1.  15/16 listopad 2018 rok: - 57 st. C     + 149 st. C  { - 3,   - 3 }. Wymienione wartości liczbowe w nawiasie informują o trzęsieniu ziemi w Polsce.
2. 16/17 listopad 2018 rok: - 56 st. C    + 146 st. C   { + 1,    - 13 }.
3. 17/18 listopad 2018 rok: - 57 st. C    + 133 st. C   { + 2,    + 2 }.

W dalszej kolejności jest 8/9 grudzień 2018 rok. Wyliczyłem na te dni następujące wartości liczbowe z aktywności słonecznej. Zacznę od wydarzeń początkiem grudnia 2018 rok.

1. 3/4 grudzień 2018 rok: - 71 st. C   + 175 st. C      { 0,    + 5 }. Przy tej dacie pojawi się  Nowy Obiekt kosmiczny { R.S. - 9,   + 67 } w znanym nam układzie planetarnym.
2. 4/5 grudzień 2018 rok: - 71 st. C   + 180 st. C      { - 3,   - 3 }.
3. 5/6 grudzień 2018 rok: - 68 st. C   + 183 st. C      { - 2,  - 2 }. Wymienione liczby mogą informować o trzęsieniu ziemi w Polsce.
4. 6/7 grudzień 2018 rok: - 66 st. C   + 181 st. C      { + 1,  - 9 }.
5. 7/8 grudzień 2018 rok: - 67 st. C    + 172 st. C     { - 2,   + 2 }.
6. 8/9 grudzień 2018 rok: - 65 st. C    + 174 st. C     { + 1,   + 2 } - { - 11,25,   + 11,25 } Wyliczona wartość liczby w nawiasie { - 11,25 oraz + 11,25 } informuje o zmianie pogody.
7. 9/10 grudzień 2018 rok: - 66 st. C   + 177 st. C    { + 3,   - 4 }.
8. 10/11 grudzień 2018 rok: - 69 st. C     + 173 st. C   { - 9,  + 67 }.

Wymieniony obiekt kosmiczny z 10/11 grudnia informuje o zmianie pogody za 100 dni przypadnie na około 20 marzec 2019 rok. Wyliczony jest tu + 173 południk na Dalekim Wschodzie, od Nowej Zelandii po Hawaje. Trzeba się liczyć z trzęsieniem ziemi w tym rejonie do 9 stopni w skali R, po którym może powstać tsunami na Oceanie. To wydarzenie możemy zaliczyć do 9 stopniowej skali licząc od 1 do 9. Wartość liczby - 69 oraz -96 wskazują dodatkowo na wydarzenia w Ameryce Środkowej. Ten rejon może być zagrożony silnym trzęsieniem ziemi po którym może powstać tsunami na wymienionych południkach. Wydarzenie zapisane na 10/11 grudzień 2018 rok nie trzeba lekceważyć. W każdej chwili może zatrząść ziemią na wymienionym rejonie.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
sobota, 13 października 2018
W latach 70-tych ubiegłego wieku marzeniem młodych ludzi mojego pokolenia, było związanie sojuszem z Ameryką. Na takich samych prawach jakie mieli Niemcy zachodnie. Były to tylko marzenia,  gdyż dzieliła nas wówczas żelazna kurtyna nad którą czuwał Związek Radziecki. Od tamtego czasu minęło prawie dwa pokolenia. W dzisiejszych czasach młode pokolenie jest szczęściarzami mamy bowiem Amerykańskie Bazy w Polsce. Niestety za nasze  bezpieczeństwo trzeba płacić najwyższą cenę. Nie wszyscy popierają ten sojusz. Przykładowo opozycja widziałaby wojska Unii Europejskiej. Europa pokazała już swoje oblicze podczas napaści Niemiec na Polskę w 1939 roku.Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej:
http://www.kosmiczneprognozy.info/


Przetwarzanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21