Ostatnie prognozy

czwartek, 27 sierpnia 2009

Klucz do zagadki naszej cywilizacji , wiąże się z wielkim wybuchem na Słoncu 20 lipca 2009r., dniem przebiegunowania w precesji. 20 lipca zamyka sie dotychczasowy cykl słoneczny otwierając się na nową ere.

Orion, który wraz ze Słoncem i gwiazdozbiorem skorpiona znalazł sie na jednej lini ( linia jest to strefa 0 , poczatkowo nieokreslony , analiza dowodzi iz jest to słonce strefa 0) pozioma linia biegnąca przez środek wykresu.

W komorze króla w ścianach północnej i południowej na wysokości 1 metra od posadzki znajdują sie wyloty na zewnątrz piramidy . Kanał północny wznosi sie pod katem 31 stopni i dotyczy 16 lipca, długość kanału na wykresie to 10 centymetrów , natomiast w stopniach to 36 stopni Celsjusza.

Bardzo dokładnie zaznaczone są tu stopnie Cejsjusza. Zapewne sugerują tym temperaturę jaka będzie panowała u nas.

Kanał północny wskazuje północne rejony Europy.

Kanał południowy załamuje sie pod kątem 45 stopni Celsjusza i dotyczy 9 sierpnia. Temperatura w stopniach to 34 stopni Celsjusza.

Połaczone punkty od 16 lipca do 9 sierpnia to także 47 centymetrów na wykresie . 16 lipiec jest oddalony od poziomej lini 5 centymetrów , natomiast 9 sierpień, o 9 centymetrów. 47 centymetrów to różnica w stopniach miedzy starym a nowym rokiem

Zatem mowa tu o przekątnej do strefy 0 . Wspomniana linia dotyczy poprzedniego przebiegunowania w precesji.

Obecne przebiegunowanie w precesji to okres od 13 lipca do 6 sierpnia , łącząc oba punky otrzymalismy 47 centymetrów . 13 lipiec oddalony jest od strefy 0 o 11 centymetrów natomiast 6 sierpien o 12 centymetrów.

Powstała takze ukośna linia do strefy 0, róznica miedzy jedna a druga linia to od 4 do 5 stopni to znaczy , ze Ziemia w precesji przesuneła sie od 4 do 5 stopni , a Polska znalazła sie w innym klimacie .

W tym samym czasie po przebiegunowaniu w precesji od 13 lipca do 6 sierpnia po wielkim wybuchu na Słoncu na lini słonca znalazła sie konstalacja Oriona, w którym to, pasie Oriona stoi piramida Cheopsa w dniu 8 września .

Połączone wszystkie punkty temperatury w dniu 8 września w moim wyliczeniu, pasuja do konstalacji Oriona; na samym skrzyzowaniu w pasie Oriona stoi piramida Cheopsa i dotyczy 8 września.

Sam orion jako 9 wrzesien stoi z boku oddalony o 6 stopni i pozostajac biernym. Wg, moich obliczeń w komnacie zaszyfrowany jest dodatkowy obiekt , kometa lub wspomniany Orion.

Odczytana waga piramidy cheopsa potwierdza sie również wg. następujacych wytycznych; połaczone litery 6 i 7 to wrzesien , 9 wrzesnia to Orion biernie zorientowany, 61 to nagromarzone temperatury od 5 września do 14 wrzesnia , 14 wrzesien zamyka etap zapoczatkowany od 21 sirpnia.

W ciagu liczbowym wagi piramidy zabrakło "8"; czyli 8mego wrzesnia, kiedy to piramida stoi w środku pasa Oriona.

Na wykresie na zewnatrz piramidy powtarzaja się , trzy razy plus 16 stopni Celsjusza a wejście do piramidy na 17 metrach . Czyżby 9 warstw płyt w piramidzie nad komnatą mówiły nam o konstalacji Oriona i o 9 wrzesniu. Hipotetycznie mogłaby być to wystarczająca wysokość chroniąca przed zalaniem, czyżby w histori był juz taki przypadek.

Na samej lini wraz ze Słoncem, Ziemia i konstalacji Oriona w dniu 8 grudnia znajduje sie gwiazdozbiór skorpiona jako 8 grudzień moze powtórzyc ta sytuacje co 8 wrzesień.

Poprzednie przebiegunowanie było 28 lipca na 26 lipiec . Bieżące przebiegunowanie było 20 lipca na 18 lipiec, czyli czas leci do przodu a przebiegunowanie cofa sie o 47 godzin. Zaznaczam o ile przesunoł sie kąt w precesji, by pokazać jak odczytać informacje z daty ostatniego przebiegunowania, 9792.

29 to rok 2009.

dwie dziewiatki to 18 lipiec

siódemka to lipiec

Zapis ostatniego przebiegunowania mówi o nastepnym przebiegunowaniu, czytajac z prawej do lewej , wage piramidy także czyta sie od prawej do lewej .

Wcześniejsze przebiegunowanie odbyło sie z 7 sierpnia na 5 sierpień , i tak za każdym przebiegunowaniem w precesji czas cofa sie o 47 godz.

Mowa jest o tym ze Ziemia zmienia kąt pochylenia w precesji , wiadomo ze pełny obrót w precesji to 26000tys lat.

Podczas ostatniego przebiegunowania w precesji z 28 na 26 lipiec konstelacja Oriona znalazła sie na lini Słonca, wtedy 30 lipiec jako Orion był na plusie (+11 stopni Celsjusza) , obecny Orion jest na minusie co wróży dobre wieści , ( 9 wrzesien --6 stopni Celsjusza ), minusową temperaturę w lecie odczytuje jako plusowa.

Dla przypomnienia z 28 lipca na 26 lipiec 9792 polska znalazła sie w 4 porach roku plus jeden stopien Celsjusza, przecina strefa 0 ,minus jeden stopien Celsjusza, minus jeden stopien Celsjusza .

Obecne przebiegunowanie to: dwie pory roku minus 11 stopni Celsjusza, przecina strefe 0, poniżej strefy +1 stopien Celsjusza + 3 stopnie Celsjusza.

Pory roku bedą miały odmienny charakter do tych do jakich się przyzwyczailiśmy.

poniedziałek, 10 sierpnia 2009

Wszystkie obliczenia przeprowadzone maja swoje odbicie w rzeczywistości, część z nich potwierdzaja już media. Konkretnie, obliczenia opieram i rozpoczynam od komnaty piramidy Cheopsa, konkretnie od kanałów północnego 13 lipiec, i południowego 6 sierpień.

Ten wpis traktuje o nachodzacych nawałnicach zapisanych w wadze piramidy.

1. Wagę piramidy rozpatrujemy w kilogramach ( miliony ton).

2. Gdy wage piramidy równą 6796136 mil. ton rozłożymy na czynniki pierwsze, posiłkując się numerologią , odczytamy kolejny zapis tajemnicy piramidy Cheopsa.

3. Numerologii część pierwsza:

a- Dodając wszystkie cyfry po kolei 6+7+9+6+1+3+6 = 38.

b- Odczyt z wagi piramidy informuje nas że druga burza magnetyczna opużniona, dotrze do ziemi po 38 dniach, od wybuchu na słońcu 20 lipca 2009r

c- Wspomniany 13 lipiec zamknięty w piramidzie, opisany we wcześniejszym artykule, jest to kanał w komnacie piramidy zamknięty mający długość 66 metrów, i prowadzący w kierunku północnym.

d- Do tego 13ego lipca dodamy wynik z numerologii 38 to otrzymamy 21 sierpień.

e- Moje obliczenia potwierdzają że od 21 sierpnia rozpoczną się nawałnice, burze w Polsce.

f- Natomiast gdy do 6ego sierpienia [ wejscie do komnat piramidy, potwierdza to zacmienie księżyca ] dodamy 38 dni to będziemy mieli 14 wrzesień. Jest to data zamykająca ten rozdział nawałnic.

Dla wyjaśnienia komnata od 13 lipca i 6 sierpnia przesunie się w prawo zgodnie z ruchem zegara o 38 dni, między 21 sierpień a 14 wrzesień.

Końcowe cyfry numerologii przypominają nam o tych zjawiskach jakie były od 22 lipca tj;13 i 6.

Pozostał nam 14 wrzesien + 1 +61 jest to szczególny zapis, być może jest to samotna kometa, która wędruje w kierunku naszego układu słonecznego, będąca jeszcze daleko.

Nigdy nie zanotowano skoku temepratur od 0 do +61. Obrazuje to 9 miesiąc, także zapisany w wadze piramidy ( wrzesień )

Kometa (obiekt ) ten jest metaforą naszego układu słonecznego z naszymi planetami przeniesiony. W piramidzie Cheopsa traktuje o zachodzących zjawiskach na ziemi.

Numerologii część druga:

1. Waga piramidy z piramidy wynosi 6796136 mil. ton.

Gdy dodamy po dwie cyfry z wagi piramidy z piramidy tj: 67+79+96+61+13+36+6 = to wynik otrzymamy 358 stopni Celsjusza.

2. Wg. moich obliczeń 358 stopni Celsjusza jest odbiciem promieni słonecznych na wykresie od strefy ,0' 3 metry 58 centymetrów w dniu 20 lipca 2009r.

3. W dniu 20 lipca 2009r. potężne wybuchy słoneczne wyemitowały w kierunku ziemi, potęzną burze magnetyczną, która dotarła do ziemi w dniu 22 lipca 2009r. a którą potwierdziło TVN, równą wadze piramidy cheopsa, niosąc za sobą nieodwracalne zmiany.

4. Mój wykres dokładnie dokładnie pokazuje w dniu 20 lipca odbicie od 0 (strefy 0) 358 stopni Celsjusza.

Następnym zjawiskiem bardzo niebezpiecznym skonfrontujemy się18ego listopada 2009r.

Wszystko zaczyna się od 8 listopada od temperatury 0 na wykresie.

Temperatura stopniowo zaczyna rosnąć przez 10 dni do 18 listopada, w dniu 18 listopada temperatura przekracza 101 stopni Celsjusza, zaznaczając po drodze, że zjawisko dotyczy naszej strefy czasowej. W dniu 18 listopada spada prostopadle na dół przecinając strefe 0 do - minus 40 stopni Celsjusza. Można sobie wyobrazić skutki tak wielkiej różnicy temperatur, szczególnie jeśli w tej częśći Europy najczęściej występują trzęsienia ziemi, wulkany [Włochy].