Ostatnie prognozy

wtorek, 28 sierpnia 2012
Czy skorzystamy z systemu opartego na danych z piramidy Cheopsa. Taką ocenę wystawi społeczność międzynarodowa, po wielkiej katastrofie. 16 lat pracy nie poszło na marne, wiedziałem że w wybuchach na Słońcu oraz temperaturach słonecznych znajdę rozwiązanie. Korytarz Wstępujący o kącie wznoszenia 26 stopni 20 minut na rys 13 z 11 maja 2010r. przecina Konstelację Oriona + 2 stopnie 26 lipiec. Kąt wznoszenia 26 jak równierz 26 lipiec przedstawiają tą samą wartość liczbową, informują o katastrofie na naszej Ziemi. Ten sam fragment można odczytać w żródle: Piramida Cheopsa - Wikipedia, wolna encyklopedia, cyt: Korytarz Wstępujący jak i Zstępujący o kącie wznoszenia 26 stopni 20'. Korytarz Wstępujący który przecina 26 lipiec + 2 stop. C. Te dwa stopnie mają szczególne znaczenie, w Komorze Króla wstawiono sarkofag o 2 cm szerszy od prześwitu. Tak aby nikt go nie wyniósł, jak już pisałem Konstelacji Oriona z naszej Galaktyki nie można przenieś w inne miejsce. Jest to nie możliwe. Tak też sarkofagu nikt nie wyniesie, gdyż jest szerszy od prześwitu { wejścia } o te dwa cm. Sarkofag jest symbolem. Sarkofag w piramidzie Cheopsa bez pokrywy zbierze największe ludzkie żniwo (data katastrofy w książce). Nibiru jednym daje, innym zabiera. System wczesnego ostrzegania, wyliczyłem z temperatur słonecznych, i całościowo opisałem w Książce. Jak pisałem końca świata nie będzie, lecz to co się stanie na Ziemi będzie wielkim wydarzeniem. W piramidzie Cheopsa nazwano to wydarzenie Wielką Galerią. Święta Bożego Narodzenia tego roku będą spokojne, żadnej światowej katastrofy nie będzie.

               Układ słoneczny " Nibiru " - ostateczne rozwiązanie
Myślę że wszyscy zainteresowani powinni wiedzieć oraz znać dwa trzynaste układy słoneczne, gdyż one wyróżniają się od innych układów słonecznych z naszej Galaktyki. Tyle się mówi o układzie słonecznym " Nibiru " więc przedstawię cały trzynasty układ słoneczny, lecz opisany częściowo gdyż odnosi się do wielu innych zagadnień, a książka nie zwróciłaby uwagi. Trzynasty układ słoneczny z prawej strony naszej Galaktyki zapisano szyfrem o wartościach liczbowych www.R.S.38,2721     6.
Czytając z prawej do lewej odczytam następujące trzy liczby oraz czwarta w nawiasie 127  { 2 }. Żródło: Kryształowa czaszka - Czaszka nie z tego świata. Dokładne wymiary: 17,8 cm długości, 12,7 cm szerokości i wysokości, bardzo ważny szczegół, przecinek oraz szerokość i wysokość. Zapis kryształowej czaszki 12,7 niczym nie odbiega od liczby 127 tylko przedzielony przecinkiem. Przecinek ma bardzo duże znaczenie, oddziela dwa w nawiasie układy słoneczne. Podobne wyliczenie przedstawiłem na mojej stronie internetowej www.suskiprognozapogody.blox.pl Wykres nr 12 Planeta " Nibru i jej księzyce - 127. Przedstawiłem porównanie Kryształowej czaszki do liczby 127 wyliczonej z temperatur słonecznych na dzień 10 listopada 2010r. Opublikowany w internecie, środa 24 marca 2010r. W środkowej części naszej Galaktyki w 18-tu układach słonecznych znajdują się 342 planety łącznie z Gwiazdami. { Wenus obraca się w ciągu 243 dni ziemskich - porównanie }. Więc w każdym układzie słonecznym znajduje się po 19 planet łącznie z Gwiazdą.
Kryształowa czaszka oddzielona przecinkiem pomiędzy liczbą 12 a liczbą 7 wskazuje ilość planet znajdujących się w tym układzie słonecznym. Z budowy czaszki oraz temperatur słonecznych odczytałem: w tym układzie słonecznym znajduje się 11-cie stałych planet oraz Gwiazda (łącznie dwanaście). Przecinek oddzielający liczbę siedem oddziela jednocześnie siedem planet. Jest to układ słoneczny " Nibiru " który w swym układzie posiada sześć planet, łącznie z Gwiazdą siedem. Wysokość czaszki informuje o układzie słonecznym składający się z siedmiu planet, znajdujących się powyżej dwunastu stałych planet w tym układzie słonecznym. Dwa układy słoneczne jeden nad drugim bez kolizyjne. Gdyby z jakiegokolwiek innego układu słonecznego, w którym mieści się na przykład dziewiętnaście stałych planet, miało oderwać się siedem planet to powstałoby wielkie zamieszanie. A skutki byłyby nieodwracalne w Galaktyce. Układ słoneczny Nibiru, bo taką dostał nazwę, jest ruchomym układem słonecznym który raz na 3600 lat opuszcza swoje stałe miejsce. Aby zachowana została równowaga w naszej Galaktyce, układ słoneczny Nibiru ma bliżniaczy układ słoneczny. Został zapisany szyfrem o wartościach liczbowych www.R.S.38,1325      6   13  0  25. Długość czaszki 17,8 oraz przecinek bardzo ważny szczegół. Z lewej strony w bliżniaczym układzie słonecznym znajduje się 17 stałych planet oraz osiem ruchomych. W trzynastym układzie słonecznym z lewej strony naszej Galaktyki w jednym rzędzie znajdują się dwa układy słoneczne z dwoma Gwiazdami { 17 + 2 = 19 }. Nie kolidujące ze sobą w którym znajduje się 25 planet. Miejsce opuszczonego układu słonecznego " Nibiru " z prawej strony naszej Galaktyki, uzupełnia drugi ruchomy układ słoneczny dla równowagi. W tym układzie słonecznym znajduje się ruchomy Księżyc oznaczony nr. 25  {  13  0  25  }. Jest on mniejszy o 25,4 razy od samego " Nibiru " Brązowego Karła. Ten Księżyc jest wędrującym księżycem który się przemieszcza. Trzynasty układ słoneczny z prawej oraz lewej strony naszej Galaktyki ma inny przekaz, lecz dotyczy zmian w naszym układzie słonecznym oraz na naszej Ziemi. Z 13-tego układu słonecznego Księżyc o wartościach liczbowych 25,4 zmieni nasz świat na piąty świat. Wykres nr 12 Planeta Nibru i jej Księżyce - 127 posiada wyszczególnienie - Księżyc z nr 25. Historyczne zdarzenie z czasów Jezusowych odnosi się do Jego Samego i 12-tu apostołów. Jezus przyszedł na świat by go zmienić na lepszy. Także układ słoneczny Nibiru zmieni nasz świat na piąty świat.
Wniosek - dwa układy słoneczne w których znajdują się dwa ruchomemniejsze układy słoneczne nie kolidujące innym układom słonecznym w naszej Galaktyce.

Oto wybuchy słoneczne które wpłyną na zmiany pogodowe, oraz trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów. Dni podaję dwu lub trzy członowo. Wybuchy słoneczne wpływają  na trzęsienia ziemi które uwalniają wulkany. W podanych datach dojdzie do ochłodzenia a co za tym idzie wystąpią trzęsienia Ziemi.

2/3/4 wrzesień zmiana pogody, wpłynie na trzęsienia ziemi - świat
Wybuch na Słońcu 20/21 wrzesień.
22/23 wrzesień zmiana pogody wpłynie na trzęsienia ziemi- świat.
25/26 wrzesień zmiana pogody, wpłynie na trzęsienia ziemi - wulkany.
30 wrzesień 1 pażdziernik 2012r.  25/25 wrzesień szczególne dni.
5/6 pażdziernik zmiana pogody wpłynie na trzęsienia ziemi.
Wybuch na Słońcu 10/11 pażdziernik
10/11/12/13 pażdziernik zmiana pogody wpłynie na trzęsienie ziemi
Wybuch na Słońcu 20/21 pażdziernik
21/22 pażdziernik  zmiana pogody wpłynie na trzesienia ziemi- świat.
30 pażdziernik 1 listopad kolejna zmiana pogody.
2/3 listopad zmiana pogody
Wybuch na Słońcu 10/11 listopad zmiana pogody
Wybuch na Słońcu 20/21 listopad
21/22/23 listopad zmiana pogody 
2 grudzień oraz 4 grudzień zmiana pogody wpłynie na trzesienia ziemi.
 
W pozostałych datach dojdzie do wybuchów słonecznych które wpłyną także na trzesienia ziemi oraz inne anomalia pogodowe.

8/9/10//11 wrzesień 12/13 wrzesień, 15/16 wrzesień.
18/19 wrzesień wyjątkowe dni.
15/16 pażdziernik zmiana pogody wpłynie na trzesienia ziemi
25/26 pażdziernik zmiana pogody wpłynie na trzesienia ziemi
17/18 listopad zmiana pogody 

Przy podanych datach wybuchy na Słońcu oraz trzęsienia ziemi mogą wyprzedzić o dzień.

Zabronione publikowanie bez zgody autora.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowania.
Kopiowanie publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opracował: Ryszard Suski