Ostatnie prognozy

czwartek, 22 sierpnia 2013
Opole 6 sierpień 2013 rok

 
Równoległa planeta do naszej Ziemi w 3-im układzie planetarnym.
Ponieważ moja data urodzenia jest wpisana w 38-mym układzie planetarnym to tej planecie nadaję imię od mojego nazwiska " Suski ".

>  Równoległa Planeta  <

Czym się odróżnia dzień 6 sierpnia 2013 roku od pozostałych dni z roku?

Rysunek 13 z 11 maja 2010 roku powstał na bazie temperatur słonecznych, na przełomie roku  z różnic temperatur słonecznych kilku lat od 2009 roku. Obliczenia z rys. pokrywają  się  z danymi: " Piramida Cheopsa - Wikipedia, wolna encyklopedia ". Zapisano w niej ważne wydarzenia które przyszło mi rozwiązać. Ponieważ 2013 rok jest pierwszym rokiem od którego zaczynamy odliczanie, więc uwagę moją skupiłem na dniu 6 sierpnia. Na tym rys. w dniu 6 sierpnia nasza Gwiazda zaznaczyła Satelitę z księżycem z układu słonecznego " Nibiru ". Pod Satelitą kryje się jeszcze dodatkowa planeta z księżycem. Ma ona przekazać tego dnia temperatury z naszej Gwiazdy, równe na dwóch planetach. Piramida w przenośni to planeta, stoi na podstawie 5,4 ha. Odwrotność podstawy piramidy w liczbie 45 to księżyc tej planety. Dwie piramidy w Gizie to obraz dwóch równoległych planet, mała piramida to księżyc. Zagadka którą rozwiązałem zadała mi wiele trudu. Temperatury tego dnia w Opolu mają do + 38 stopni C tak aby wartość temperatury pokryła się z numeracją 38-mego układu planetarnego naszej Galaktyki. Satelita zaznacza dzień 6 sierpień 2013 rok nasza Gwiazda wpisuje temperaturę tego dnia + 38 stopni C. Komnata Królowej z piramidy Cheopsa nie tylko wskazała Polskę, lecz dała do zrozumienia że w naszej Galaktyce w 19 a ogólnym w 38 układzie planetarnym naszej Galaktyki jest równoległa planeta do naszej Ziemi. Budowniczy piramidy Cheopsa zostawił wielką zagadkę do rozwiązania. Nawet szyb w Komnacie Królowej długości 193 w początkowych dwóch liczbach nawiązuje do 19 układu planetarnego. Podczas pisania książki w 2012 roku wiedziałem że w 38-mym układzie planetarnym znajduje się planeta na której istnieje życie. W książce pod tytułem " Bitwa z Gwiazdami " na str. 165 zapisałem takie zdanie cyt: W pięciu wymienionych układach słonecznych znajduje się co najmniej jedna planeta, na której istnieje życie " koniec cytatu. Dzisiaj jestem całkowicie przekonany że planeta z 38-mego układu planetarnego jest kopią naszej planety Ziemi z księżycem.

Księżyc

Nasza planeta Ziemia posiada księżyc, masa Ziemi do Księżyca wynosi 81 razy. Równoległa  planeta do naszej Ziemi posiada własny księżyc, masa ziemi do księżyca wynosi 45 razy. Księżyc przy drugiej planecie jest raz większy od naszego Księżyca. Różnica w liczbie 9. Sumując obydwie liczby z mas ziemi do księżyca dają liczbę 9. 8 + 1 = 9,  4 + 5 = 9. Powierzchnia podstawy piramidy Cheopsa wynosi 5,4 ha. Księżyc jest wpisany odwrotnością liczby z podstawy piramidy Cheopsa i wynosi 45. Nawet dzieląc liczbę 81 przez liczbę 18 z Korytarza Wstępującego otrzymam wynik 4,5. Jest to masa ziemi drugiej planety do jej księżyca. Podczas pisania książki w 2012 roku w obliczeniach ciągle wyliczałem dwa księżyce. Jeden mniejszy drugi większy. W początkowej wersji myślałem że przy naszej Ziemi w przeszłości były dwa księżyce. Obecnie jestem całkowicie przekonany że ten drugi większy księżyc należy do drugiej planety.

Zastanawia mnie tylko jedno. W obliczeniach wychodzą takie same współrzędne geograficzne dla obu planet. Wpisane są takie same kontynenty, państwa, góry, oceany, bieguny oraz bardzo ważne, jest wpisany kraj nad Wisłą o współrzędnych geograficznych: 19 x 54 x 51. Wpisana jest również piramida 149 metrów wysokości. Powierzchnia naszego kraju wynosi 312,7 tys. km kwadratowych. Powierzchnię naszego kraju wpisano w 56-ty układ planetarnym. 56 układ planetarny należy do stwórcy Pana Boga. Zapisany został wartościami liczbowymi z naszej Galaktyki R.S.83,12171    56  0  28. Wyliczony jest kraj nad Wisłą pomiędzy 18/19 południkiem a 54 oraz 51 równoleżnikiem. Z 51 równoleżnika odczytuję trzęsienia ziemi w woj. Lubuskim. Wskazano również postać kobiety z linii Jezusa w samym centrum naszego kraju. Obszerny temat który opisałem w książce. W godzinie śmierci mojej ukochanej żony { 1:50 } wpisano współrzędne woj. Lubuskiego, gdzie się urodziła. Z tej liczby 150 odczytuję trzęsienia ziemi w Polsce od 2013 roku. Zrównana temperatura z 38 układu planetarnego do byłej z dnia 6 sierpnia informuje o ludności w obecnych czasach 38 mil. To wszystko zostało dawno temu zapisane a w obecnych czasach realizowane, począwszy od 2013 roku. Być może w równoległej planecie do naszej Ziemi chodzą tacy sami ludzie jak my. Żeby wszystko chodziło jak w zegarku musiało być bardzo dobrze zaprogramowane, my w obecnych czasach jesteśmy świadkami realizowania tego wielkiego dzieła jakie stworzył Bóg.

Czy byliśmy zaprogramowani czyli Wielki Plan

Nasza planeta jest pierwszym układem planetarnym, natomiast kopia naszej planety Ziemi znajduje się w 38 układzie planetarnym naszej Galaktyki, to spora odległość między nimi. 38-my układ planetarny zapisany został symbolem liczbowym R.S.56,5691    38  0  19   9. Sumując parne liczby z prawej do lewej otrzymam wysokość piramidy 149 metrów. Sumując parne liczby z lewej do prawej otrzymam liczbę 203. Może ona mówić dwóch równoległych układach planetarnych w naszej Galaktyki jeden obok drugiego. Jest to teoria nie potwierdzona. Dla Pana Boga to żadna odległość. Według mnie druga planeta to raj o którym wszyscy piszą w Biblii, Niebo. Może się mylę i żyją tam tacy sami ludzie jak my. Człowiek na Ziemi ma ciało i duszę, ciało po śmierci zostaje tutaj natomiast dusza udaje się w podróż na drugą stronę. Czy na drugą planetę, kopię Ziemi? Tam żyją i mieszkają tak jakby na Ziemi, tylko w innym wymiarze niepojętym dla nas. W 38-mym układzie planetarnym zapisano dwie jednakowe liczby 56,56. Mówią one zarządzającym na tej planecie, zastępcy Pana Boga. Tak jak na naszej Planecie ziemi Papież. Tak sobie myślę że tu nie chodzi o nasz kraj nad Wisłą na Ziemi a chodzi głównie o ten równoległy do naszej Ziemi.

Cytuję fragmenty obliczeń jakich dokonałem na początku 2012 roku i opisałem w czwartek 5 stycznia 2012 roku na moim blogu. Dla ułatwienia przypominam cytaty zdań z wiadomości wstecz.
Cyt: nr 1. " Układ słoneczny Nibiru wpłynie bardzo silnie na nasz kraj ".
Cyt: nr 2. " Natomiast + 38 stop. C dopasowało się do wschodniej części świata z prawej strony naszej Galaktyki przy 38 układzie słonecznym.
Cyt: 3. Natomiast temperatura + 38 stopni C informuje o temperaturach jakie będą panowały na wschód od Greenwich + 38 stopni C w cieniu. Podział został dokonany pozostaje jeszcze kwestia czasu. Nibiru jednym daje drugim zabiera.
Cyt: 4. Jest szczególny. Przypomnieć światu skąd jesteśmy i kto stworzył ten świat. Chodzi głównie o przekaz myśli galaktycznej. Ostrzec informować polaków, świat przed nadchodzącymi zmianami które nastąpią począwszy od  2012 roku i w następnych latach. Mówią ze jesteśmy narodem wybranym tak przychodzi nowe w Polsce rodzi się nowa wizja świata. Czy nie chodzi o ten drugi równoległy świat. Pozostałe trzy wyszczególnione dni to księżyce " Nibiru " 13, 16 lipiec oraz 9 sierpień.

Na Ziemi odróżniamy dwie rzeczy: dobre oraz złe. Tak sobie myślę że my żyjemy w tym dobrym świecie. My spadkobiercy tej Ziemi stworzyliśmy zły system. Choć wielu ludzi na Ziemi jest bardzo dobrych. Dlatego Pan Bóg dla nich stworzył w naszej Galaktyce planetę równoległą do naszej Ziemi. Na której będą żyli tylko dobrzy ludzie, czyli "dusze " w innym wymiarze czasu. Po to aby ponownie nikomu nie przyszło realizować złych myśli. Może być to świat nie materialny, bez broni. Myślę że po śmierci człowieka dusza przechodzi okres przejściowy zanim uda się na tą drugą stronę. W dawnych czasach na naszej Ziemi ludzie żyli jak podaje Biblia, w raju. Lecz zły system zniszczył to co Pan Bóg stworzył.

Szyby z Komnaty Królowej w 37 oraz 38 układzie planetarnym naszej Galaktyki zostały zamknięte płytami, po to by zostały otwarte w dzisiejszych czasach 2013 roku.
Odnosi się to do dzisiejszych czasów i zaszyfrowanych liczb.

12,581 - 2012 = 10,569.
10,569 - 10,560 = 9.

Ta wartość 10 560 nawiązuje do ilości planet w naszej Galaktyce jak również do ostatniej katastrofy na naszej Ziemi, doliczyć 9 lat.

W przebiegunowaniu część  druga 1/8  (opublikowane w piątek 21 czerwca 2013 roku) wyliczyłem liczbę 9 którą wpisałem na samym końcu tego tekstu. Odnosi się ona do 2021 roku i jest powiązana z księżycem 45 z bliźniaczej planety. Inny księżyc, druga planeta, co jeszcze można odczytać z naszej Galaktyki. Czy ten księżyc wpłynie na zmiany naszego życie na naszej planecie? Dodatkowo ta liczba 9 jest wpisane przy 38-mym układzie planetarnym na samym końcu.

Czy rok 2021 będzie ostatnim?

Przy pierwszej niskiej aktywności słonecznej w 2013 roku odnalazłem pierwszą planetę na której istnieje życie. Pozostało już niecałe 9 lat. Co wskaże Satelita 6 sierpnia 2014 roku to się dopiero okaże.

Na koniec tego tekstu nawiąże do budowy naszej Galaktyki. Znajduje się w 56 układów planetarnych, czyli 2 x po 27 układów planetarnych plus dwa zbliżone do siebie = 56. Obecnie jestem przekonany że w naszej Galaktyce znajdują się dwa równoległe układy planetarne. Jeżeli są dwie równoległe planety, to są także dwie równoległe Galaktyki. Jak człowiek ma ciało i duszę tak nasza Galaktyka ma lewą oraz prawą stronę.

Wehikuł czasu

Na jednostkowe wydarzenia jak katastrofy na Ziemi wpływ mają Gwiazdy lub układ planet z naszej Galaktyki. To one ustalają zasady gry o katastrofach na naszej planecie. Czy można zmienić decyzję układu planet? NIE.

Lewy 37 oraz prawy 38 układ planetarny który zapisałem symbolem liczbowym z naszej Galaktyki brzmi:

Lewy -  R.S.56,1937    19  0  37    9
oraz
Prawy - R.S.56,5691    38  0  19     9

odnoszą się one do dzisiejszych czasów. Środkowe liczby z lewego układu planetarnego 93 oraz 39 czytane z prawej do lewej odnoszą się długości Korytarza Wstępującego w piramidzie Cheopsa. Natomiast liczba 93 odnosi się do planety Wenus która informuje zawsze o katastrofie na Ziemi. Liczba 37 to numeracja układu planetarnego, czytana z prawej do lewej to odczytam liczbę 73. Takie ułożenie liczb przedstawiłem na moim blogu na 10/11 maj 2013 rok - 56 oraz + 40. Dodatkowo w obliczeniach wyliczyłem liczbę - 127 stopni C oraz + 159 stopni C. Liczba - 127 nawiązuje do numeracji układu planet " Nibiru " z 13 pozycji naszej Galaktyki. Tam gdzie " Nibiru " tam katastrofa. Zsumowane liczby środkowe z 38-mego układu planetarnego dały mi liczbę 96, jest to przybliżona ilość ofiar np. z katastrofy pociągu w Hiszpanii. Do wyliczonej daty oraz liczb z 10/11 maja - 56 oraz + 40 dodałem liczbę 73 odczytaną z prawej do lewej to odczytałem datę 24 lipiec 2013 rok. W tym dniu doszło do katastrofy pociągu w Hiszpanii.

Ponieważ w tych obliczeniach bierze udział liczba z planety Wenus to zastosujemy stały wzór: Wenus 93 stała 180 zmienne 18 oraz 81.

24 lipiec 2013 rok + 8 lat = 24 lipiec 2021 rok.
24 lipiec + 180 dni = 26 styczeń 2022 rok.
26 styczeń 2022 rok + 18 dni = 14 luty 2022 rok.
26 styczeń 2022 rok + 81 dni = 17 kwiecień 2022 rok.

W wyliczonych dniach prawdopodobnie dojdzie do następnych katastrof na Ziemi.

Pierwsza liczba minusowa { minus } 56 wskazuje lokalizację na zachód od Opola. Natomiast liczba + 40 to równoleżnik przecinający terytorium Hiszpanii, wskazuje orientacyjne miejsce katastrofy. Z liczb można odczytać przed czasem katastrofy nienaturalne. Główną rolę odegrały temperatury podstawione do wzoru, które wskazują współrzędne geograficzne na Ziemi z przybliżoną ilością ofiar w ludziach.

Środkowe liczby z prawej strony w 38 układzie planetarnym naszej Galaktyki 69 oraz 96 to ułożone liczby które nawiązują do planet w naszej Galaktyce. Numery planet mają wpływ na katastrofy na naszej Ziemi po prawej stronie na wschód od Opola. Z ułożonych liczb można odczytać  w przyszłości następne katastrofy na Ziemi. Wspominałem ma moim blogu, że z ułożonych liczb + 50 oraz - 46  odczytałem ilość ofiar w katastrofie Smoleńskiej po czasie. Liczba + 50 informuje zawsze o katastrofie na Ziemi. Bazując na liczbach z obecnych katastrof można w przyszłości wyliczyć następne. Ale czy można zapobiec katastrofie na Ziemi? NIE.

Wróćmy jednak do bardzo ważnego wydarzenia z dnia 6 sierpnia 2013 roku.

Na początek przypomnę fragmenty obliczeń jakich dokonałem na początku 2012 roku i opisałem w czwartek 5 stycznia 2012 roku na moim blogu. Dla ułatwienia przypominam cytaty zdań z wiadomości wstecz.
Cyt. 1 "Układ słoneczny Nibiru wpłynie bardzo silnie na nasz kraj".
Cyt. 2 " Natomiast + 38 stop. C dopasowało się do wschodniej części świata z prawej strony naszej Galaktyki przy 38-mym układzie słonecznym.
Cyt. 3 Natomiast temperatura + 38 stopni C informuje o temperaturach jakie będą panowały na wschód od Greenwich + 38 stopni C w cieniu. Podział został dokonany pozostaje jeszcze kwestia czasu. Nibiru jednym daje drugim zabiera.

Źródło " Twoja pogoda.pl ": oficjalnie w Opolu było + 38 stopni C. Jednak ta temperatura podana jest z dnia 8 sierpnia 2013 roku czyli dwa dni później. Mimo wszystko jest bardzo pomocna w obliczeniach.

6 sierpnia 2013 rok. W Opolu cały dzień słoneczny, niebo bez chmur, do Opola napływa z południa bardzo gorące powietrze zwrotnikowe. Do sąsiedniego województwa Śląskiego napływa bardzo gorące powietrze kontynentalne z południowego wschodu. Skumulowane fronty gorącego powietrza mogły mieć wpływ na podniesienie choćby minimalnej temperatury wzwyż. Przekroczona temperatura na wykresie nr. 31 od godz: 18:00 do godz: 18:35 wyniosła + 40,5 stopnia C. Zapisana temperatura, którą odczytałem o godz 18:20 w dniu 6 sierpnia bardzo mnie zaskoczyła. Nigdy w moich badaniach nie odczytałem  tak wysokiej temperatury w cieniu, powyżej  + 40,5 stopnia C. Oczywiście pisałem kilka lat temu że w Polsce będą panowały temperatury do + 38 stopni C w cieniu. Takie rekordowe temperatury miały miejsce w wielu krajach na świecie. Przy niskiej aktywności słonecznej takie temperatury będą miały miejsce w Polsce.

Na wykresie nr 32 w dniu 6 sierpnia 2013 roku zapisałem temperaturę + 51 stopni C w słońcu, o godz:15:45 oraz 17:15. Temperaturę + 51 stopni wpisano w kąt pochylenia ściany bocznej piramidy Cheopsa. Niesie to ważne przesłanie z naszej Galaktyki. W zaznaczonych dniach na rys. 13 z 11 maja 2010 roku odczytane temperatury w 2013 roku mają ważny przekaz z naszej Galaktyki.

Takie ekstremalne temperatury odnotowałem 19 oraz 20 kwietnia. Po bardzo wysokich temperaturach przyszło zdecydowane ochłodzenie. Z niskich temperatur odczytałem długość naszej Galaktyki. Niska temperatura z dnia 19 kwietnia jednoznacznie wskazała 19-ty układ planetarny. W liczbie 19-cie zapisano odległość do naszej Ziemi 19 kwietnia 2013 roku. Przypomnę że w tym układzie planetarnym znajduje się 18 planet + gwiazda - łącznie 19-cie. Dodam jeszcze że temperatura, którą zapisało nasze Słońce + 51 stopni C informuje o 51 równoleżniku oraz 15 południku tego dnia zachodnia Polska.

Zastosuję stały wzór: Wenus 93 stała 180 zmienne 18 oraz 81.

a. 6 sierpień 2013 + 180 dni = 6 luty 2014 rok.
b. 6 luty 2014 rok + 18 dni = 24 luty. Po zmianie biegunów na Słońcu prawdopodobnie dojdzie do kolejnych trzęsień ziemi kilka dni po 20 lutym, takie zjawiska będą miały miejsce.
c. 6 luty 2014 rok + 81 = 27 kwiecień 2014 rok. 27 kwietnia występują różne anomalia pogodowe na świecie.

Tej informacji ze Słońca nie można bagatelizować. Z godzin i minut odczytujemy południki oraz równoleżniki od 15 południka do 17 południka to jest od Zgorzelca do Wrocławia. Równoleżniki od 54 do 51, od Białogardu do Wrocławia. Ostatecznie nasza Gwiazda zapisała nie tylko rekordową temperaturę w cieniu ale i wskazała dokładnie miejsce lokalizacji zachodniej strony Polski. Z temperatury w cieniu odczytałem 1/8 terytorium Polski. Czy jest to miejsce w przyszłości zagrożone? Temperatury które podstawiam do wzoru są bardzo dokładne, zapisuję w przedziale do 0,25 setnych stopnia C pochodzą z tego samego pomiaru. Z tych temperatur odczytuje trzęsienia ziemi, które wpisuję na mój blog (zamieszczam w dziale Wykresy i diagramy). Czy tą informację którą podało nam nasze Słońce zagraża Polsce jak to opisuję, myślę że wkrótce się dowiemy. Mamy na to 9 lat a w którym roku to się stanie dopiero zobaczymy. W poprzednim wydaniu podałem początek 2014 roku od 6 do 11 stycznia.

Tym razem powrócę jeszcze do wyliczonej liczby 518 na Opolszczyźnie 20 kwietnia 2012 roku. Przedstawiałem różne warianty, trzęsienia ziemi w przedziale od 5,1 do 8,1 stopnia  w skali R. do współrzędnych geograficznych. Z liczby 518 można wyliczyć wysokość wzniesienia np. góry o wysokości 518 metrów. Jest to hipoteza, która w przyszłości może okazać się  prawdziwa, kto wie?

Wykres nr 31 przedstawia to wydarzenie, które miało miejsce w Opolu 6 sierpnia 2013 roku. Wykres nr 32 przedstawia zapis temperatury w słońcu + 51 stopni C. o godz: 15:45 oraz 17:15.

Szczegółowy opis na wykresie.
1. Godzina 18:20  zapis temperatury + 40,5 stopnia C w cieniu.
2. Czerwona linia uwieczniła zapis na + 40,5 stopnia C. w cieniu.

Przebiegunowania naszej Gwiazdy

Przypominam że w niedługim czasie dojdzie do przebiegunowania naszego Słońca - z 20 na  21 września 2013 rok. Tym razem do przebiegunowania naszej Gwiazdy dojdzie tylko z jednej strony. Każde przebiegunowanie naszej Gwiazdy wywołuje chaos na Ziemi do kilku dni po przebiegunowaniu. Przeskakujący biegun minusowy z 20/21 września 2013 roku z górnej części tarczy słonecznej do dolnej części tarczy słonecznej będzie miał wpływ na katastrofy ziemskie. Miejsce bieguna minusowego w górnej tarczy słonecznej zajmie biegun plusowy, który uaktywni się zaraz po zniknięciu bieguna minusowego w ciągu kilku sekund. Na Ziemi dojdzie do trzęsień ziemi, erupcje wulkanów oraz do innych nieprzewidzianych anomalii pogodowych nawet do pięciu dni po 20 września. Tym razem nie będzie wielkiej katastrofy.

Od 1 sierpnia 2013 roku biegun minusowy na południowej tarczy Słońca wszedł w początkową fazę przebiegunowania i uaktywniani się po 11 sierpnia tego miesiąca. Uaktywniony biegun wpływa na różne niebezpieczeństwa począwszy od tajfunów, cyklonów, erupcji wulkanów, trzęsień ziemi. W książce ten proces po 11-tu dniach nazwałem doładowaniem Słońca. Po 20-tu dniach, to jest do 20 sierpnia  2013 roku minusowy biegun południowy ostatecznie uaktywnił się. Ponownie dojdzie do różnych anomalii pogodowych na świecie do kilku dni, nawet do trzęsień ziemi.

Nasza Gwiazda od 20 września będzie miała dwa bieguny, odnosi się to także do naszej Ziemi. Co dzieje się na Słońcu dzieje się na Ziemi.
a. biegun minusowy do 20/21 września 2013 roku zniknie z górnego bieguna tarczy słonecznej. To samo zjawisko wystąpi na naszej Ziemi. Plusowy biegun będzie zajmował 3/4 tarczy słonecznej aż do 20 lutego 2014 roku.
b. gasnący biegun minusowy wprowadzi chaos na Ziemi do około 25 września 2013 roku. Od 20 sierpnia 2013 roku biegun minusowy w dolnej części tarczy słonecznej będzie z miesiąca na miesiąc się rozbudowywał. O tym jak bieguny się rozbudowują pisałem w książce pt: " Bitwa z Gwiazdami ". Obecnie na Słońcu w dniu 10/11 sierpnia 2013 roku znajdują się trzy bieguny. Na biegunie górnym i dolnym Słońca znajdują się dwa bieguny minusowe. W środkowej części tarczy słonecznej znajduje się biegun plusowy.

Od 10/11 września 2013 roku minusowy biegun w dolnej części tarczy słonecznej uaktywni się na dobre. Uaktywniony biegun minusowy od dolnej części tarczy słonecznej wpłynie na różne katastrofy na świecie.

Po każdym doładowaniu naszej Gwiazdy od 11 dnia miesiąca dochodzić będzie do różnych katastrof ziemskich. Czasami ten proces jest przyspieszony lub opóźniony. Trzęsienia ziemi będą występowały do trzech dni po każdym 11-tym dniu miesiąca. Mogą być również przyspieszone około 1,75 dnia.

W przedstawionych obliczeniach nawiązałem do trzęsienia ziemi w Polsce około 12 września 2013 roku. Czy i tym razem trzęsienie ziemi w Polsce będzie opóźnione o trzy dni? Zobaczymy.
Kolejne przebiegunowania naszej Gwiazdy będę podawał na blogu.

Przeskoki biegunów są bardzo groźne, zwłaszcza te z minusowego na plusowy. Taki przeskok mieliśmy w Japonii w 2011 roku. Obecny minusowy z 20/21 września jest minimalny. Przeskok z bieguna minusowego na plusowy odbił się na czkawką po trzęsieniu ziemi w Japonii na całym świecie. Północny biegun minusowy z naszej Gwiazdy zaniknie całkowicie po 20/21 września 2013 roku. Jego miejsce zajmie biegun plusowy. Jakie zmiany przyniesie zobaczymy. Temperatury plusowe w lecie niosą klimat ciepły z burzami. Temperatury plusowe w zimie niosą temperatury ujemne, jednak od 2013 roku może być oczywiście całkiem inaczej. W obecnych czasach wszystko jest możliwe. Wszystkie co dzieje się na Słońcu dzieje się również na Ziemi. Niska aktywność słoneczna wpływa na katastrofy w Europie. Nie chcę dolewać oliwy do ognia. Oby te prognozy nigdy się nie sprawdziły. Lecz przesłanie z Galaktyki muszę  przedstawić oraz opisać, a czy się sprawdzą zobaczymy. Przypominam że liczba + 32 wprowadziła chaos w Chinach, liczba + 51 jest większa od + 32. Nie mogę stać z boku i być obojętnym. Przedstawiona liczba + 40,5 z temperatury w cieniu może informować o zagrożonej jednej ósmej terytorium Polski. Przedstawione liczby są bardzo niepokojące, może one nic nie mówią są tylko przypadkowymi temperaturami odczytanymi ze słońca oraz cienia. Zbliża się 20 sierpień w przedstawionych prognozach podałem spadek temperatury w słońcu o 37 stopni C. Tak też się stało z bardzo wysokich temperatur + 52 stopnie C, temperatura w dniu 20 sierpnia spadła do godz. 11:30, na +15 stopni C. { + 52 - 37 = + 15 } stopni C. Prowadzone badania są ciągle testowane.

Ostatnio publikowane trzęsienia ziemi w Polsce z niewiadomych przyczyn opóźniło się o  trzy dni zamiast 11 sierpnia jak podałem było 14 sierpnia. Takie obliczenie podałem na mój blog. Skąd te opóźnienie. Takie zmienne trzęsienie ziemi miało miejsce podczas pisania książki zamiast z 2 na 3 listopada 2012 roku, trzęsienie ziemi wyprzedziło o trzy dni i miało miejsce 30 października 2012 roku w Polsce. Mamy tu dodatkowo zagadkę.

Tak na marginesie: Około 4 lub 5 listopada zapisałem trzęsienie ziemi w Polsce.  - 5, + 2, - 4,  0. Te liczby informują o trzęsieniu ziemi w tym przypadku nie występuje liczba 150 która lokalizuje miejsce trzęsienia ziemi. Może to tylko przypadkowe liczby.

Pomiędzy 26 a 28 listopada 2013 roku nastąpi zmiana pogody. Jest tu wpisane małe trzęsienie ziemi w Polsce pomiędzy 26 a 28 listopada.
a. + 83 jest równe + 38,  - 174
b. + 81  równe 18  oraz - 176.     - 2,  + 2, - 3.
28 listopada 0.

Wybuchy na Słońcu zsynchronizowane z trzęsieniami ziemi

Wybuchy na Słońcu 23, 24, 25 sierpień oraz 30 sierpień 2013 rok.

Od 1 września nasze Słońce będzie bardzo niepokojące aż do przebiegunowania 20/21 września 2013 rok. Po przebiegunowaniu mogą występować różne anomalia pogodowe aż do około 25 września. Trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów, tajfuny, cyklony, tornada, nawałnice, gradobicia po nawałnicach. Dodatkowym wybuchem na Słońcu jest 10/11 wrzesień oraz 30 wrzesień. Około 12/13 września będzie miało miejsce trzęsienie ziemi w Polsce. W tych obliczeniach gdzie występuje liczba 150  informuje o trzęsieniu ziemi w Polsce. Pozostałe wyliczone dni to teoria jeszcze niesprawdzona.

Ciąg dalszy wybuchów na Słońcu w październiku może się powtórzyć jak we wrześniu, tylko bez przebiegunowania.

Od 1 październik,3,4,5, 10/11 październik. 13,14,15 październik, 26 /27 październik, 30 październik.

1 listopad, 3,4,5,6 listopad, 9/10/11 listopad powiązany z liczbą 127.

12,13,14,15,16 listopad,19/20/21 listopad, 25/26 listopad ponownie nawiązuje do trzęsienia ziemi w Polsce, {- 2, + 2, - 3}.

30 listopad / 1 grudzień może nawiązywać do trzęsienia ziemi w Polsce.

a. 30 listopad + 74 jest równe 47,   - 180.  { + 16 stop. C. minus 16 stop. C }.
b. 1 grudzień + 90   - 164.   + 5, - 3,  + 5,  0.
Ta informacja może mówić o kolejnym trzęsieniu ziemi.


Publikowanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogodyhipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował:  Ryszard Suski
środa, 07 sierpnia 2013
W prognozach z dnia 9 maja 2013 roku pisałem " Nowy porządek na świecie 4/9". W tym temacie nawiązałem do daty 9 sierpnia - czwartego księżyca z układu słonecznego " Nibiru ". W tamtym okresie pisałem cyt: "w stronę Ziemi leci jakieś ciało niebieskie, może to być asteroida lub plazma słoneczna", tak odczytałem na tamten czas. Jeżeli moje obliczenia się sprawdziły co do asteroidy z 15 lutego 2013 roku, to samo dotyczy daty 9 sierpnia 2013 roku. Przypomnę że największe dzieło jakie stworzyło Słońce to rys. 13 z 11 maja 2010 roku. Na tym rysunku, dzień 9 sierpnia nawiązuje do czwartego księżyca z układu słonecznego " Nibiru ". Zaznaczony księżyc przekazuje informację o zagrożeniu z Kosmosu ciałem niebieskim. W dzisiejszych czasach niestety jesteśmy skazani na zagrożenia z kosmosu. Powrócę więc do 9 sierpnia 2011 roku. Na blogu pod wykresem 27 w dniu 9 sierpnia 2011 roku nasza Gwiazda zarejestrowała w najwyższym punkcie oznaczonym czerwonym kolorem  wybuch słoneczny. Wybuch został zarejestrowany przez źródło: " NOAA/Space Center prognozowania pogody ". 720 dni temu w dniu 9 sierpnia 2011 roku nic się nie stało, a jednak 720 dni później 9 sierpnia 2013 roku do naszej Ziemi przybliży się na bardzo niebezpieczną odległość asteroida. Do końca roku nasze Słońce ma najniższą aktywność słoneczną. Niska aktywność słoneczna wpływa na niebezpieczeństwo w Europie. Przez ponad 5 miesięcy począwszy od 20/21 września 2013 roku na Słońcu będzie dominował biegun plusowy. Jest on bardzo niebezpieczny i wpływa na opady. Od 28 sierpnia 2013 roku do końca 2013 roku 36 Gwiazd z naszej Galaktyki ustawi się na linii Galaktycznej. Jest tu kolejna forma przekazu myśli Galaktycznej. W Tabeli Galerii na 36 miejscu zapisano kolejność liczb 18 do 81.  Jeżeli ciała niebieskie np: asteroidy znajdą się w pułapie nie większej niż masa Ziemi do Księżyca tak jak przedstawia rys. 13 z 11 maja 2010 roku 18 do 81 do naszej Ziemi, to zagraża nam wielkie niebezpieczeństwo.

Trzy podstawowe informacje które powinniśmy sobie przyswoić.

1. Informacja ze Słońca.
2. Około 720 dni później obiekt z kosmosu pojawi się w bliskiej odległości od Ziemi.
3. Ponownie powróci za około 8 lat.
4. Odległość od Ziemi wskazują Gwiazdy z naszej Galaktyki na linii Galaktycznej.
5. Tabela Galerii.

Zastosowanie wzoru pozwoli nam ocenić sytuację na przyszłość:

Wenus 93 stała 180 zmienne 18 oraz 81.
9 sierpień 2013 + 180 dni = 9 luty 2014 rok.
9 luty 2014 rok + 18 = 27 luty 2014 rok.

9 luty 2014 rok + 81 dni = 30 kwiecień 2014 rok. 30 kwiecień nawiązuje do do początkowej daty Kodu - Tory { 304-805 }. Wyliczone daty informują o niebezpieczeństwie na Ziemi wraz ze zmianami w pogodzie. Jak wiemy Tora wspomina o spadających asteroidach na naszą Ziemię. W jakim okresie spróbuje obliczyć, czy mi się uda zobaczymy, wszystkie obliczenia są testowane, część jest sprawdzonych.

Do asteroid stosujemy ten sam wzór, jeżeli odległość będzie nie większa niż masa Ziemi do Księżyca - wzór.

Wenus 93 stała, 180 zmienne 18 oraz 81.

9 sierpień 2013 rok + 8 lat = 9 sierpień 2021 rok.
9 sierpień 2021 rok + 180 dni = 9 luty 2022 rok.
9 luty 2022 rok + 18 dni = 27 luty 2022 rok.
9 luty 2022 rok + 81 = 30 kwiecień 2022 rok.

Po ośmiu latach przerwy ponownie występuje data 30 kwiecień tylko 2022 rok.
Oto liczby które wyliczyłem z temperatur słonecznych na dzień 8/9 sierpień 2013 rok.

- 84 stopni C. + 169 stopni C.

Pierwsza liczba 84 czytana z prawej do lewej wskazuje 48 układ słoneczny który w początkowych trzech liczbach nawiązuje do liczby 718. Druga liczba wskazuje + 169 południk na dalekim wschodzie który przecina wyspy na Oceanie Spokojnym.  Wpisany 169 południk informuje o trzęsieniach ziemi na 48 równoleżniku. Czytamy z prawej do lewej M 8,4 stopnia w skali R.
Kometa Borisowa zbiegła się prawie razem z asteroidą w dniu 9 sierpnia 2013 roku.

Od 1 sierpnia 2013 roku na biegunie południowym naszej Gwiazdy zacznie rozbudowywać się biegun minusowy, jest on chwilowo nie widoczny. Lecz od 11 sierpnia ta przeciwwaga  do bieguna plusowego będzie się powiększać. Każdego 11 dnia miesiąca nasze Słońce dostaje dodatkowe doładowanie, tak będzie na biegunie południowym w postaci wybuchów słonecznych. Tak jest od zawsze jedne bieguny wygasają drugie się rozbudowują i uaktywniają. Z jednej strony coś się kończy z drugiej rozpoczyna. Od 20 lutego 2014 roku sytuacja stopniowo zacznie się zmieniać. 20/21 marca 2014 roku biegun minusowy pojawi się w górnej części tarczy słonecznej całkowicie. Zmieni on całkowicie sytuację na Słońcu oraz na Ziemi. Dojdzie do całkowitego przebiegunowania naszej Gwiazdy. Więc po przebiegunowaniu musimy się liczyć z kolejnymi trzęsieniami ziemi. Od 20/21 marca przez prawie 71 dni w górnej części tarczy słonecznej dominował będzie całkowicie biegun minusowy do 1 czerwca 2014 roku. Biegun minusowy, jak i  temperatury minusowe przynoszą ocieplenie. Sytuacja na Słońcu zmieni się. Dodatkowym zagrożeniem jest przeskok biegunów plusowych oraz minusowych ze starego do nowego roku. Rysunek 13 z 11 maja 2010 roku powstał na bazie przeskoku biegunów ze starego do nowego roku z { różnic temperatur plusowych oraz minusowych }. W początkowych dniach każdego nowego roku występują silne trzęsienia ziemi. To wpływ przeskoku biegunów.

Bieguny:
Bieguny na Słońcu są odmienne od tych jakie mieliśmy w 2010 roku. W tamtym okresie tarcza naszej Gwiazdy miała biegun minusowy, określiłem to na tamten czas zminusowane Słońce przez 71 dni.  W tym samym okresie mieliśmy ustawienie 54 Gwiazd z naszej Galaktyki na linii Galaktycznej od 20 czerwca do 1 września. Obecnie sytuacja jest odmienna od 20/21 września dojdzie kolejny raz do przebiegunowania naszej Gwiazdy.Bieguny plusowe na Słońcu wskazuję prawdopodobnie obszary zalane wodą.  Musi coś być na rzeczy komety, asteroidy musiały mieć jakieś powiązanie z 21 obiegiem naszej Gwiazdy wokół Drogi Mlecznej. Za dużo dowodów począwszy od połowy lipca 2013 roku. Taką sytuację przedstawiłem na moim blogu. 

20/21 wrzesień 2013 rok dojdzie do kolejnego przebiegunowania naszej Gwiazdy. Tym razem wybuchy ze Słońcu w postaci plazmy naładowanych cząsteczek dotrą prosto do naszej Ziemi. 21 września występują liczby { 0,0 } zero na linii Słońca, informują o uderzeniu prosto w naszą planetę Ziemię. Liczby z lipca różnią się od tych z września. Po przebiegunowaniu lipcowym nie wystąpiło ani jedno zero na linii Słońca. Liczby { bieguny plusowe } z przebiegunowania wrześniowego dały mi wynik + 8, + 11 w sumie + 19. Liczba + 19 może dotyczyć 19 południka który przecina Polskę na dwie połowy. Może to być również 19 równoleżnik który przecina 149 południk. Miejsce przecięcia to wyspy Filipińskie lub Mariany Północne. Przedstawiłem dwa przebiegunowania z lipca bardzo wysokie i z września bardzo niskie. Zsumowane liczby z lipca dały mi wynik 230 nawiązujący do podstawy piramidy Cheopsa. Drugi wynik z przebiegunowania wrześniowego dały mi liczbę + 19, nawiązuje ona do szybu z Komnaty Królowej piramidy Cheopsa. Niskie liczby informują o niebezpieczeństwie w europejskiej części Kontynentu. Dwa przebiegunowania o różnych liczbach z wybuchu słonecznego. Wysokie liczby informowały o zagrożeniu na dalekim wschodzie natomiast  bardzo niskie liczby informują o niebezpieczeństwie w Europie przez Morze Śródziemne po Afrykę Północną. Zagrożenia mogą być różne od np: trzęsienia ziemi, środkowe Włochy, tsunami po trzęsieniu ziemi np: Morze Śródziemne, wybuch wulkanu we Włoszech, również na dalekim wschodzie. Zagraża nam w te dni również meteoryt z Kosmosu.

Przedstawione liczby na dzień 9 sierpień informują o trzęsieniu ziemi:

- 6, + 2, - 5  oraz  + 2, - 5, + 6, również + 6, -3, + 3.  11 sierpień 2013 rok w liczbach -6, + 1, -5 z tych liczb można odczytać informację o trzęsieniu ziemi np: Polska.

Oto dodatkowe liczby z 11/12 września 2013 roku:

- 145 stopni C. oraz + 150 . { + 1, - 2, + 14, + 1, 0 }
Taki układ liczb może informować o trzęsieniu ziemi w Polsce. Czy się sprawdzi zobaczymy.

Spadek temperatury 9 czerwca 2013 rok ma związek z przebiegunowaniem 20/21 września 2013 rok. 9 czerwiec + 100 dni = 19 wrzesień. Wykres nr 28 obrazuje spadek temperatury w słońcu.

Nie omieszkam również zwrócić uwagę na 14 listopad 2013 rok. Liczby które wyliczyłem informują o kolejnym niebezpieczeństwie na Ziemi.
+ 11 stopni C   - 3 stopni C  + 12 stopni C.
Z tych liczb można odczytać wielki Cyklon, nawałnice lub trzęsienia ziemi. Przy niskiej aktywności słonecznej może to być w Europie.

Minęło kilka dni od trzęsienia ziemi z dnia 21 lipca 2013 roku o sile M 5 stopni w skali R., a tu szykuje się następne. Jeszcze dzisiaj drżą mieszkańcy Ankony w środkowych Włoszech którzy opuszczali hotele w środku nocy. Na dzień 3 oraz 6/7 listopad 2013 rok odczytałem ponowne trzęsienie ziemi we Włoszech. Lokalizacja ta sama co poprzednio trzęsienie ziemi z dnia 21 lipca 2013 roku miejsce Ankona. Współrzędne geograficzne wskazują miejsce pomiędzy Perugią a Ankoną Włochy. Dzień 3 oraz 6/7 listopada piszemy dwudniowe z drugiego na trzeci listopada oraz z trzeciego na czwarty listopada, z 6 na 7 listopada. Więc do trzęsienia ziemi może dojść pomiędzy dwoma dniami, np: po północy. Liczba + 134 informuje o trzęsieniu ziemi na: 13 południku oraz 43 równoleżniku, odgrywa zasadniczą rolę, + 7, - 1, + 7. Czwartego listopada mamy liczbę 0, która informuje o miejscu, np: trzęsienia ziemi, erupcji wulkanu lub innego zagrożenia.

5/6 listopada bardzo możliwe trzęsienie ziemi w Polsce.
Liczby - 5, + 2, - 4, oraz 0, mogą informować o trzęsieniu ziemi na 53 równoleżniku oraz pomiędzy 13 a 14 południkiem. Może to być Polska zachodnia. Wymieniam Polskę oraz Włochy ponieważ znajdujemy się na tym samym 16-tym południku. Tylko równoleżniki są odmienne.

20/21 grudzień 2013 roku, wyliczyłem ze wzoru następujące liczby:

+ 125 stopni C. oraz - 160 stopni C.
dodatkowo
- 32 stopnie C. oraz + 51 stopni C.

Liczby plusowe o tak wysokim współczynniku + 51 mogą być informacją o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Tu ponownie nawiążę do Polski.  Z liczby + 51 odczytam: 15 południk oraz 51 równoleżnik, lokalizacja Polska zachodnia. Liczba plusowa + 51 informuje o niebezpieczeństwie związane z wodą. Liczba  -32 czytana z prawej do lewej wskazuje 23 południk od wschodniej granicy Polski na 51 równoleżniku, 15-tym południku. Te same liczby + 51 stopni C. na drugiej półkuli informują o wysokiej temperaturze w słońcu po 21 grudnia.

W tym czasie do trzęsienia ziemi może dojść  również na dalekim wschodzie okolice Nowej Zelandii na północ od równika jak również na południe od równika na + 127 południku.

Na koniec 13, 14, oraz 15 maja 2015 roku przelecą w bliskiej odległości od Ziemi cztery asteroidy. Mogą to być meteoryty które będą zagrażały naszej Ziemi. Asteroidy powrócą za 8 lat, natomiast meteoryty po upadku już nie. Niestety w obecnych czasach jesteśmy skazani na przelatujące asteroidy w bliskiej odległości od Ziemi, lub komety. 

Na blogu pod wykresami zamieszczam:

a. Wykres nr 27 wybuch na Słońcu 9 sierpnia 2011 roku.
b. Wykres nr 28 dotyczy spadku temperatury w dniu 9 czerwca 2013 roku o 27 stopni C. w słońcu od godz. 17:00 do godz. 23:00.
c. Wykres nr 29 przedstawia najwyższą temperaturę w cieniu zarejestrowaną w dniu 28 lipca 2013 roku w Opolu + 40 stopni C.
d. Wykres nr 30 przedstawia najwyższą temperaturę w słońcu zarejestrowaną w dniu 28 lipca 2013 roku w Opolu + 52 stopnie C.

Publikowanie bez zgody autora zabronione.
Przetwarzanie danych tylko z zaznaczeniem: prognozowanie pogody hipotetyczne przebiegunowanie.
Kopiowanie i publikowanie podlega karze.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Opracował: Ryszard Suski