Ogłoszenia

piątek, 16 października 2009

Witam wszystkich czytelników, 

Pragnę podzielić się nowiną, iż Pan Janusz Zagórski, z wykształcenia politolog, były współpracownik emitowanego przez TVN programu Nie do wiary, oficjalnie zaprosił mnie na konferencję Dokąd zmierza świat.

Zaszczycony zostanę obecnością Kerry Cassidy (USA) i Billy Ryan (Szwajcaria), którzy od kilku lat zajmują się 'niecodziennością', mógłbym tak to ująć. Spotkanie odbędzie się 18 października 2009 we Wrocławiu.

Więcej informacji w poniższym ogłoszeniu, przesłanym mi, którym pragnę się z Wami podzielić.

18 października 2009 r. (niedziela, godziny: 10.00 - 16.00)

Sala im. Hugo Steinhausa

Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego Wrocław, plac Grunwaldzki 2/4 (zaraz za Mostem Grunwaldzkim)

ORGANIZATOR: Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski przy współpracy FNC

To będzie absolutnie niezwykłe spotkanie.

Adresowane jest ono do każdego normalnego człowieka, zdolnego wnikliwie postrzegać świat. Jeżeli koniec twojego nosa nie jest horyzontem twoich poglądów, to nie przepuścić takiej okazji.

Bill Ryan i Kerry Cassidy kilka lat temu założyli stronę internetową : www.projectcamelot.org i zaczeli na niej zamieszczać, w formie plików wideo, wywiady z ludźmi, mający dostęp do niezwykłych tajemnic naszego świata. Stała się ona synonimem niezależnej wiedzy o problemach naszej planety i notuje setki tysięcy wejść miesięcznie, ze wszystkich zakątków naszej planety. Zawartość tych materiałów nasuwa fundamentalne i dramatyczne pytania: Czy wiemy w jakim œwiecie żyjemy? Na czym polega istota patologii w obszarze zdrowia i wyżywienia ludzkości. Dlaczego ukrywa się sprawę obecności obcych istot pozaziemskich na ziemi? Czy część z nich ma wobec nas negatywne nastawienie? Czy obecny kryzys ekonomiczny, to naturalny proces, czy świadomy manewr ukrytych grup rządzących światem? Kto tak naprawdę stał za zamachami z 11 września 2001? Czy Ziemi grożą wielkie katastrofy? Czy niektóre kręgi władzy szykują dla siebie bezpieczne schronienia, ukrywając to przed ludźmi? Czy istnieje globalny spisek , dążący do wprowadzenia „nowego porządku świata”?.

Zapraszamy!

Info: Janusz Zagórski, tel.  0691 558259 , januszzagorski.pl (janusz@januszzagorski.pl) oraz www.niezaleznatelewizja.pl Sprzedaż wejściówek na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Cena biletów: normalny – 45 zł, ulgowy dla młodzieży i studentów – 35 zł. Możliwość wcześniejszego zakupu biletu - dokonanie przelewu na rachunek: Ośrodek Edukacji, Wrocław, ul. Oleśnicka 27/7

nr konta: 89 1910 1064  0030 2553 4121 0001  dopisek CAMELOT